Informacja prasowa Z Gdyni

Zwierzęta też chcą mieć Święta!

Co roku akcja „Zwierzęta też chcą mieć Święta” organizowana w gdyńskim schronisku Ciapkowo cieszy się ogromną popularnością

.
Dzięki wielkim sercom gdynian i wszystkich sympatyków „Ciapkowa”, od czterech lat mieszkańcy schroniska mogą liczyć na dużo radości w tym czasie. Celem akcji jest wsparcie najbardziej potrzebujących psiaków i kociaków, które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia mają większe potrzeby niż zwykła karma bytowa. Potrzebne są przede wszystkim preparaty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu, leczenie, podnoszące odporność bądź będące uzupełnieniem niedoborów witamin i minerałów.
Prezenty zwierzakom z OTOZ Animals – Schronisko w Ciapkowie będzie można podarować 14 grudnia w godz. 11.00-17.00. Wtedy pracownicy oprowadzą po schronisku i pokażą najbardziej potrzebujących podopiecznych.

Wrong shortcode initialized

Na terenie schroniska stanie ogromna choinka, pod którą będzie można zostawiać prezenty dla wybranych przez siebie zwierzaków. Tego dnia nie zabraknie pierników wypiekanych przez uczniów z SOSW2 Gdynia (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2). Będzie można nabyć również kalendarz charytatywny dla Ciapkowa na rok 2020.
Więcej szczegółów na stronie www.ciapkowo.pl i wydarzeniu „Zwierzęta też chcą mieć Święta 2019!” na FB.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie