fot. arka.gdynia.pl/
Redakcja poleca Sport Z Gdyni

Zawieszenie darmowych wejściówek na mecze Arki

Ze względu na sytuację epidemiologiczną posiadacze gdyńskiej Karty Mieszkańca, kart Gdynia Rodzinna, Senior Plus oraz voucherów z pakietu powitalnego „Zamelduj się w Gdyni” czasowo nie mogą skorzystać z przysługujących im wejściówek na mecz piłkarskiej Arki Gdynia. Wstrzymane są też inne benefity dla ich posiadaczy związane ze spotkaniami żółto-niebieskich.

Arka Gdynia oficjalnie poinformowała o czasowym wstrzymaniu benefitów, które przysługiwały mieszkańcom miasta tytułem posiadania karty mieszkańca „Gdynia Moje Miasto”, karty Gdynia Rodzinna, karty Senior Plus oraz akcji „Zamelduj się w Gdyni” (pakiety powitalne).

To efekt funkcjonujących ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Ze względu na ograniczenia nałożone na klub oraz reorganizację jego pracy (zamknięcie biura i kas), mieszkańcy Gdyni nie będą mogli skorzystać z przysługujących im w tej chwili darmowych wejściówek na mecze tego zespołu.

Ze względu na nową sytuację zmieniają się też zasady funkcjonowania innych aktywności oferowanych przez Arkę Gdynia, m.in. „dziecięcej eskorty” i „żółto-niebieskich urodzin”.

Autor: Kamil Złoch / UM GDYNI

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x