gdynia.policja.gov.pl
Na sygnale

ZATRZYMANIA ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Karwinach zatrzymali dwoje mieszkańców Gdyni, kobietę w wieku 19-lat i mężczyznę w wieku 29-lat podejrzewanych o związek z przestępczością narkotykową.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli dwa plastikowe worki z zamknięciem hermetycznym oraz słoik z zawartością suszu roślinnego, którym po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się marihuana o wadze blisko 150 gramów. W trakcie dalszego przeszukania policjanci ujawnili kolejne środki odurzające znajdujące się w foliowych woreczkach. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że w woreczkach tych znajduje się mephedron. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków przekroczyła 200 gramów.

Ponadto na terenie Gdyni zatrzymanych zostało jeszcze pięciu innych mężczyzn za posiadanie narkotyków. Czworo z nich zatrzymano na terenie Oksywia, a jednego na terenie Witomina, wszyscy byli mieszkańcami Gdyni. Zatrzymani, mężczyźni w wieku od 17 do 34 lat posiadali przy sobie do kilku gramów narkotyków, w tym marihuany i amfetaminy. Każdy z nich odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło:  gdynia.policja.gov.pl

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie