Rezerwat Kępa Redłowska fot. Gdyna.p.
Ekologia Informacja prasowa Przepisy i zarządzenia Z Gdyni

Zamknięcie szlaków w rezerwatach przyrody

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gdańsku zadecydował o zamknięciu szlaków udostępnionych dla ruchu pieszego, rowerowego i jazdy konnej wierzchem w 46 rezerwatach przyrody województwa pomorskiego. Szlaki pozostaną zamknięte na cały okres trwania stanu epidemii.

W celu ochrony wartości przyrodniczych, a także mając na względzie zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego, Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gdańsku Radosław Iwiński zadecydował o zamknięciu szlaków udostępnionych dla ruchu pieszego, rowerowego i jazdy konnej wierzchem w 46 rezerwatach przyrody na terenie województwa pomorskiego.

Na liście wskazanej w obowiązującym zarządzaniu znalazły się m.in. szlaki wyznaczone w rezerwacie przyrody Cisowarezerwacie przyrody Kępa Redłowska, a także pobliskim rezerwacie przyrody Beka.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x