Image default
Ciekawostki Informacja prasowa Sport

Zamiana ról na torze, czyli TRACK DAY Ladies Edition

ODTJ Autodrom Pomorze w Pszczółkach zaprasza w niedzielę 8 marca na Track Day Ladies Edition.  Będzie to trening na profesjonalnym torze szosowym adresowany do kobiet. Przewidziane są nie tylko przejazdy po torze, ale także zadania sprawnościowe i inne atrakcje. 

TRACK DAY Ladies Edition to impreza zorganizowana w celu przełamania stereotypów. Na torze w Pszczółkach pojawia się wiele wspaniałych kierowców, jednak rzadko są to panie. A warto odczarować podział. Tym razem ODTJ Autodrom Pomorze chciałby zaprosić kobiety, które po prostu lubią szybką jazdę po torze, bez oceniania. Dzień zorganizowany specjalnie dla nich z pewnością sprawi, że poczują się pewniej.

Wymogiem wzięcia udziału w Track Day jest posiadanie prawa jazdy kat. B i ważne ubezpieczenie OC pojazdu. Uczestniczki zostaną podzielone na podgrupy na podstawie danych technicznych ich samochodów. Podczas szkolenia, obecny będzie Maciej Pawelec – kierowca wyścigowy i instruktor techniki jazdy, który będzie wspierał poradami uczestniczki Track Day.

Poza przejazdami po torze, odbędą się także zadania sprawnościowe. Będzie okazja zmierzyć swój refleks, doświadczyć symulacji dachowania, skorzystać z symulatora zderzeń, a także założyć alkogogle.

Partnerem wydarzenia jest Ford Store Euro-Car Gdynia.

Harmonogram imprezy:

10.00 – 11.00 – rejestracja uczestniczek, odbiór pakietów startowych
11.00 – 11.45 – odprawa i instruktaż Macieja Pawelca
12.00 – 15.00 – przejazdy po torze, zadania sprawnościowe i inne atrakcje
15.00 – zakończenie imprezy

Link do wydarzenia na stronie: https://autodrompomorze.pl/pl/aktualnosci/track-day-ladies-edition/

Powiązane tematycznie

Zamknięcie szlaków w rezerwatach przyrody

Redakcja

Książka na telefon?

Redakcja

Zdalne podpisywanie umów dla klientów firmowych Banku Pekao

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie