Polityka Z Gdyni

Wyniki wyborów do Rad Dzielnic

Gdynianie wybrali radnych dzielnic // fot. Marcin Mielewski

Gdynianie wybrali radnych dzielnic // fot. Marcin Mielewski

Wybory do gdyńskich Rad Dzielnic odbyły się w niedzielę, 31 marca. W tym roku głosowanie odbyło się w 19 z 21 gdyńskich dzielnic. W przypadku Orłowa i Babich Dołów radnymi zostali wszyscy zgłoszeni kandydaci.

Frekwencja w wyborach wyniosła 10 procent. To wynik lepszy niż ten, który osiągnięto podczas poprzednich wyborów w 2015 roku. Wtedy frekwencja wyniosła 8,96 procent. Najbardziej aktywni w głosowaniu byli mieszkańcy dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo. Działały tam trzy obwodowe komisje wyborcze. W jednej frekwencja wyniosła 27 procent, a w dwóch pozostałych po 18 procent. W sumie w wyborach oddano 18 105 głosów, w tym 17 958 głosów ważnych. Oficjalne wyniki wyborów do Rad Dzielnic.

Babie Doły:

1. Chlebek Jan Antoni
2. Chwiałkowski Marcin Jan
3. Gawiński Leszek Andrzej
4. Głowacka Urszula
5. Gmyrek Adam Waldemar
6. Golis Barbara
7. Hermanowski Michał
8. Kotulski Piotr Paweł
9. Kozłowska Stanisława Jadwiga
10. Nowak Waldemar Paweł
11. Sobczyński Grzegorz Krystian
12. Trzebiński Sylwester Krzysztof
13. Wołowski Radosław Tomasz

Oksywie:

1. Andraszak Adam Marek
2. Chrabąszcz Kazimierz Józef
3. Fronc Ryszard
4. Gałuszka Piotr Stanisław
5. Janas Wiktoria
6. Kędzia Piotr
7. Kolera Mateusz
8. Majdzińska Joanna
9. Matczak Anna Wanda
10. Pęksyk Andrzej Dariusz
11. Popiel Monika Ewa
12. Puckowska Barbara Irena
13. Stolińska Arleta Alicja
14. Zaorski Czesław
15. Zieliński Zdzisław Antoni

Obłuże:

1. Bastian Gerard Jan
2. Chmielewski Krzysztof Maria
3. Czeran Anna Bożena
4. Dawidowski Karol Augustyn
5. Drobińska Teresa Joanna
6. Gumiński Jan
7. Kirejczyk Tomasz Mieczysław
8. Lipiński Wojciech
9. Matuszczak Barbara
10. Merchel Alicja Barbara
11. Pepliński Marian antoni
12. Połeć Izabela Maria
13. Przybyszewski Mariusz
14. Sajchta Grażyna Krystyna
15. Warmowski Radosław

Pogórze:

1. Barlikowski Krystyn Juliusz
2. Chmielewski Damian Krystian
3. Chojnacka Agnieszka
4. Gawrońska-Milczarek Anna Elżbieta
5. Gorbacz Andrzej
6. Koy Anna
7. Królczyk Tadeusz
8. Kubiszyn Irena Urszula
9. Laprus Dominika
10. Mróz Bożena Danuta
11. Pstrągowska Agnieszka Wioletta
12. Sawicki Dariusz Jan
13. Sterniczuk Antoni Zygmunt
14. Wojewoda Andrzej Józef
15. Zięba Anna Magdalena

Cisowa:

1. Cała Joanna Magdalena
2. Cichowski Łukasz Franciszek
3. Czacharowski Piotr
4. Domachowski Szymon Kazimierz
5. Dziambor Artur Erwin
6. Frelich Małgorzata Iwona
7. Korycki Paweł Bernard
8. Malarewicz Grażyna Katarzyna
9. Malinowska Aldona
10. Protasiuk Katarzyna alicja
11. Rawicki Marcin Tomasz
12. Stolc Paweł Mariusz
13. Synakowski Patryk Adrian
14. Tafelski Arkadiusz Zdzisław
15. Taranta-Pelc Natalia

Chylonia:

1. Bieszke Mateusz Adam
2. Borowski Rafał Waldemar
3. Dąbkowski Marek Artur
4. Gierszewska Urszula Lidia
5. Jończyk Andrzej Stanisław
6. Kaczmarczyk Edward Stefan
7. Kobierowski Andrzej Janusz
8. Kosiorek Łukasz Stanisław
9. Kożuchowski Tomasz Grzegorz
10. Kulaszewicz Kordian Franciszek
11. Kuśmierz Agata Martyna
12. Kuźmin Aleksander Rafał
13. Lis Krzysztof
14. Miłek Marcin Krzysztof
15. Ossowski Krzysztof Józef
16. Richert Marek
17. Rojek Piotr
18. Spychalski Piotr Aleksander
19. Szymański Radosław Grzegorz
20. Tiszer Rafał Kazimierz
21. Wilchowski Józef

Pustki Cisowskie-Demptowo:

1. Baranowska Magdalena Antonina
2. Błażuk Jarosław Józef
3. Broda Iwona
4. Data-Złoch Katarzyna Marta
5. Dombrowska Maria Łucja
6. Frączyk Michał Paweł
7. Kamińska Anna Krystyna
8. Kopyto Maciej Kamil
9. Kurek Rafał
10. Okuniewski Bogdan Jan
11. Owczarz Wojciech Paweł
12. Rogała Emilia Małgorzata
13. Szmytkiewicz Piotr Paweł
14. Zientara Aleksandra Katarzyna
15. Żurek Karol Wiktor

Leszczynki:

1. Adamowska Marzena
2. Arciszewska Jolanta
3. Beń Artur Sławomir
4. Drapaluk Ireneusz Stefan
5. Janki Teodozja Gertruda
6. Kucharzak-Mierzejewska Ewelina Janina
7. Moskot Krzysztof Daniel
8. Musiał Paweł Piotr
9. Nieżorawski Robert
10. Nowak Edwin Karol
11. Paszak Roman Norbert
12. Pietrzak Tomasz Robert
13. Strzałkowski Łukasz Krzysztof
14. Sulewski Michał
15. Zawadzka Ewa Joanna

Grabówek:

1. Błeńska Magdalena Aleksandra
2. Celuch Henryk Jan
3. Chabierska Maja Dominika
4. Góralska Beata Magdalena
5. Gregor Zofia
6. Hallmann Anna Małgorzata
7. Hołomej Aleksandra Ewa
8. Hybiak Mariusz Michał
9. Kłopotek-Główczewska Natalia
10. Łub Michał Alan
11. Małkiewicz Ewa Maria
12. Szafrański Michał Marek
13. Śramska-Piątek Aneta Grażyna
14. Wyka Barbara Zdzisława
15. Zieliński Krzysztof Sylwester

Działki Leśne:

1. Anielska Katarzyna Anna
2. Dygaszewicz Ewa Agnieszka
3. Filar Paweł Jerzy
4. Goździewicz Piotr
5. Gurska Elżbieta Teresa
6. Hamerska Aleksandra Agnieszka
7. Jankowski Wojciech Piotr
8. Kalka Piotr Adam
9. Karmolińska Barbara Jadwiga
10. Karmoliński Maciej Krzysztof
11. Napp Maria Czesława
12. Pieńkowska Gabriela
13. Rutka Jan Grzegorz
14. Rutkowski Michał Marcin
15. Ziółkowski Zygmunt

Śródmieście:

1. Filipowicz Paulina Anna
2. Grabowski Paweł
3. Grala Roman Paweł
4. Jasiński Jacek
5. Karecka Dorota Maria
6. Mitros-Suchorzewska Jolanta
7. Myszka Katarzyna Dorota
8. Piesiewicz Łukasz Jerzy
9. Raczyńska Elżbieta Jadwiga
10. Ryń Jacek Tadeusz
11. Ryński Andrzej Stanisław
12. Szatybełko Michał Stanisław
13. Szerle Jędrzej Maciej
14. Tutkowski Paweł Piotr
15. Zalewska Urszula Maria

Kamienna Góra:

1. Czajko Joanna Ewa
2. Czwal Cezary
3. Głowacki Cezary Tadeusz
4. Janusz Edward Józef
5. Kubicki Ryszard Janusz
6. Kurecki Tadeusz Maksymilian
7. Magiełka Paulina Sonia
8. Marzec Łucja Maria
9. Nowosielska Izabela
10. Poltrok Piotr Józef
11. Priss Anna Maria
12. Pupel Michał
13. Sągin Paweł Andrzej
14. Szulist Karolina Katarzyna
15. Wejman-Bejman Danuta Kalina

Wzgórze Św. Maksymiliana:

1. Babijczuk Mirella Cecchina
2. Barszczewski Przemysław
3. Borkowska-Szulc Anna Katarzyna
4. Braun Agata Elżbieta
5. Bujak Małgorzata Waleria
6. Bujak Piotr Krzysztof
7. Kowalski Marek
8. Lica Joanna
9. Ogrodnik Wojciech
10. Pasierbska Helena Jeanetta
11. Sokołowska Małgorzata
12. Walczak Lucyna
13. Wilczyński Pablo
14. Zastawna Beata Małgorzata
15. Żelewski Rajmund Julian

Redłowo:

1. Andrzejewska Aleksandra Daria
2. Augustynowicz Janusz Marcin
3. Cieślicki Adam Jan
4. Delmaczyńska Krystyna
5. Furkal Jakub Janusz
6. Gawinek Karol Adam
7. Karpowicz Maciej Jakub
8. Kramin Larysa Klaudia
9. Makowska Elżbieta Genowefa
10. Maślak Radosław Piotr
11. Pasieka Joanna Mieczysława
12. Pasikowska Mirella Zofia
13. Podsiadły Tomasz Zdzisław
14. Stopa Wiesława Ewa
15. Walczykowski Włodzimierz Jerzy

Orłowo:

1. Baczul Grzegorz Zbigniew
2. Baldis-Kopeć Alicja
3. Beger Maciej
4. Biernacik Dawid Michał
5. Brunka Wojciech Paweł
6. Czajkowski Piotr Andrzej
7. Czentorycka Ewa Jadwiga
8. Dunst Dorota Katarzyna
9. Górski Andrzej Stanisław
10. Mróz-Lisowska Danuta Adela
11. Nowak Szymon Edward
12. Szwedko Elżbieta Beata
13. Wiszniowski Henryk Antoni
14. Zeidler Dariusz

Mały Kack:

1. Bigott Sławomir Adam
2. Dosz Krzysztof Tomasz
3. Grabarczyk Jan Kazimierz
4. Hermann Marek Herbert
5. Jędrzejewski Krzysztof Mirosław
6. Karpisiak Aleksandra Łucja
7. Karpisiak Wiesław Andrzej
8. Korzewka Jakub Wiesław
9. Owerko Wojciech Janusz
10. Pałgan Maria Halina,
11. Piskulski Paweł Grzegorz
12. Popiołkiewicz Adam Ryszard
13. Streng Elżbieta
14. Szymańska-Błaszczyk Grażyna Maria
15. Zyguła Jarosław Marian

Wielki Kack:

1. Baran Grzegorz Michał
2. Groth Monika
3. Kamiński Tomasz
4. Karbowska Teresa Danuta
5. Korbeń Aleksandra
6. Kosmecki Michał
7. Krzyżanowski Karol Jerzy
8. Kurski Paweł Tadeusz
9. Labudda Jan Augustyn
10. Lewandowska Agata Joanna
11. Lewandowski Kajetan Maciej
12. Muszyński Andrzej
13. Pająk Mariusz
14. Rodak Marek
15. Szpajer Piotr Michał

Dąbrowa:

1. Anisowicz Norbert
2. Brzeska-Cupisz Anna Stanisława
3. Czaplewska Gabriela Emilia
4. Dąbrowska Anna Maria
5. Grube Bartosz Damian
6. Gubała Marzena Elżbieta
7. Karcz Joanna Barbara
8. Katulska Barbara Irena
9. Neufeld Anna
10. Piotrowska Irena Grażyna
11. Pupka-Lipińska Monika
12. Spigarska Ingrid Maria
13. Trafalski Krzysztof
14. Wasielewski Roman Jerzy
15. Wasilewski Wojciech Maciej

Karwiny:

1. Borek Piotr Eugeniusz
2. Czaja Sylwia Anna
3. Dzierżak Przemysław Adam
4. Hoeft Stefania
5. Januszewski Sławomir Adrian
6. Jaros Szymon Filip
7. Lewandowski Krzysztof Jan
8. Neubauer Henryka Teresa
9. Posadna Ilona Stefania
10. Pysz Jadwiga
11. Sierant Adam Maciej
12. Skurat Adam
13. Szefler Jakub
14. Twarowska Dorota Anna
15. Zelez-Richert Zofia Joanna

Witomino:

1. Całus Andrzej
2. Drążkowska Elżbieta Ewa
3. Gąska Jan
4. Heimrath Helena
5. Klawikowska Agnieszka Magdalena
6. Kmieciak Wiesława Henryka
7. Kozłowski Jerzy
8. Kur Daniel Robert
9. Kwiatkowska Marzena Anna
10. Majewski Andrzej Arkadiusz
11. Nowicka Katarzyna Anna
12. Olszewski Mirosław Jan
13. Ołownia Joanna Małgorzata
14. Osiński Adam Roman
15. Penkowski Kacper Norbert
16. Plata Artur Ireneusz
17. Polaszk Wanda
18. Półgęsek Leonarda Helena
19. Prorok Jolanta Barbara
20. Rzepecki Henryk Roman
21. Stempniewicz Olantyna Władysława

Chwarzno-Wiczlino:

1. Białoskórska Małgorzata Bogumiła
2. Gańczak Sebastian Waldemar
3. Kass Dagmara Ewa
4. Koćwin Monika
5. Kolatowska Wiesława Bernadeta
6. Kwiatkowski Marcin Grzegorz
7. Nikodem Agata Beata
8. Pieprzowska Helena Irena
9. Pozańska Grażyna Ewa
10. Radzimiński Sławomir Henryk
11. Robakowski Mieczysław
12. Rotta-Klajnert Edyta Krystyna
13. Siewert Irena
14. Wolszon Łukasz Mateusz
15. Żywna Marcin

Powiązane tematycznie

Demptowo. Nowa przestrzeń na rekreację

Redakcja

Stały Zespół Okrętów NATO w Gdyni

Redakcja Morska

KUKIZ15: projekt uchwały ws. amerykańskiej ustawy S.447

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie