Flickr Copyright: Krzysztof Pacholak
Polityka Redakcja poleca Wersje i kontrowersje

Antycywilizacyjny wymiar ideologii #LGBT

To, co dzieje się w Polsce w kontekście organizacji #LGBT, rozpoczęło się nie dzięki działaniom politycznym, ale dzięki działaniom społecznym. Niemniej do nagłośnienia skandalicznego zachowania dewiantów była potrzebna wola polityczna, dzięki której Telewizja Polska od tygodnia może pokazywać swoim odbiorcom antycywilizacyjny wymiar ideologii #LGBT.

Negatywne emocje, jakimi emanują działacze #LGBT, zostałyby prawdopodobnie publicznie przemilczane, gdyby nie działania u podstaw, na które przekazują Państwo pieniądze. Jeżeli nie będziemy mądrze działać oddolnie, to Polska będzie kroczyć drogą antycywilizacji. Powiedziałem o tym pare słów na swojej stronie na kanale facebook.

Zachęcam do obejrzenia materiału – https://www.facebook.com/watch/?v=298975678185284&extid=1hy0uKTxz1K2yNM9

Żyjący dzisiaj w niesławie działacz środowiska lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów znany jako „Margot” Michał Sz. pobił niedawno wolontariusza Fundacji PRO – Prawo do Życia. Agresywne działania zbirów społeczności #LGBT względem działacza organizacji Mariusza Dzierżawskiego zostały podjęte przy użyciu noża. Media Narodowe nagłośniły tę sprawę. Jako działacze społeczni domagaliśmy się również odpowiedzi na postawione służbom podczas konferencji prasowej pytanie: czy oprawcy, którzy pobili wspomnianego wolontariusza, brali udział w szkoleniach o taktykach miejskich, które w rzeczywistości były przygotowaniem do rozrób anarchistycznych? Przypominam, że to formalne instruowanie o walkach ulicznych zostało sfinansowane przez budżet samorządowy miasta stołecznego Warszawa, którego prezydentem jest Rafał Trzaskowski. Pragnę w tym miejscu przywołać nagranie zrobione przez red. Mariusza Piotrowskiego, w którym Michał Sz. atakuje naszego operatora, zbliżając się do niego na minimalną odległość. W końcówce tego nagrania przebywający w areszcie Michał Sz. krzyczał rok temu: „nie ma tolerancji dla wrogów tolerancji”.

Kolejny z działaczy #LGBT, ubrany tylko w bieliznę, wykonywał obsceniczne gesty w obecności Rodzin z dziećmi, które zebrały się na Marszu Powstania Warszawskiego. Zdjęcia tego zboczeńca pokazały, że ulegając wpływom zagranicznych organizacji promujących ideologię #LGBT, możemy doprowadzić do zniszczenia naszej cywilizacji, a to z kolei daje solidne podstawy do zakazu finansowania takich organizacji z zewnątrz. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w USA obowiązuje prawo zakazujące finansowania organizacji społecznych z zagranicy.

Szanse na zwycięstwo biorą się z ciężkiej pracy u podstaw. Musimy wspólnymi siłami jak najczęściej nie tylko odpierać ataki środowisk dewiantów, ale również kontratakować. Dlatego też już teraz pragnę Państwa zaprosić na Marsz Różańcowy. Współorganizujemy go z Rotami Marszu niepodległości dnia 12 września w dzień NMP, której zaufał Jan III Sobieski, pokonując tym samym Turków pod Wiedniem. Patrząc przez pryzmat wyłącznie ludzkich możliwości, nie mamy szans. Jednak widząc wielkie zwycięstwa, w których po ludzku nie było nadziei, a dzięki ingerencji z wysoka odnieśliśmy zwycięstwo, musimy zaufać Opatrzności Bożej.

Jeszcze raz proszę o wsparcie modlitewne, finansowe oraz o zaangażowanie się w nasze działania.

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem
ROBERT BĄKIEWICZ

PREZES ZARZĄDU

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie