Polityka

Wybory do Sejmiku Województwa Pomorskiego

Sejmik Województwa Pomorskiego Okręg nr 2, 8 mandatów, 10 komitetów które zarejestrowały listy, 90 kandydatów ze wszystkich list. 

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:

1 SOCHACKI Jacek lat 46 Gdynia

2 BOCIAN Janusz Marek lat 40 Gdańsk

3 DANILEWICZ Ewa Magdalena lat 29 Gdynia

4 WŁODARCZYK Ewa Karolina lat 44 Gdańsk

5 MILCZAREK Anna lat 40 Gdynia

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 KUPCEWICZ Janusz Bogdan lat 62 Gdynia

2 BUJANOWICZ Stanisława Helena kat 69 Luzino

3 TKACZYK Jerzy Andrzej lat 64 Starzyno

4 SZATKOWSKI Radosław Jan lat 48 Reda

5 GNIAZDOWSKA Elżbieta lat 64 Karwieńskie Błoto Drugie

6 WETOSZKA Krzysztof Stanisław lat 61 Gdynia

7 MIKOŁAJCZYK Anna lat 62 Gdynia

8 LEWICKI Jerzy Wojciech lat 64 Sopot

9 GÓRSKA Renata Zofia lat 53 Szemud

10 MASŁOWSKI Dorian Piotr lat 37 Gdynia

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1 WÓJCIK Małgorzata Joanna lat 59 Gdynia

2 LIS Adam Jan lat 19 Gdynia

3 KRYSIAK Joanna lat 44 Sopot

4 WRÓBLEWSKI Tadeusz lat 50 Gdynia

5 ROSOWSKA Krystyna lat 58 Gdynia

6 PASZKIEWICZ Piotr lat 53 Gdańsk

7 JASIŃSKA Anna lat 67 Gdańsk

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 BYCZKOWSKI Wiesław Zbigniew lat 62 Gdynia

2 FILAR Paweł Jerzy lat 43 Gdynia

3 STRUK Andrzej Franciszek lat 50 Jastarnia

4 SZCZYGIEŁ Karolina Justyna lat 36 Łęczyce

5 BARTNICKI Andrzej lat 69 Gdynia

6 GIERAK-PILARCZYK Barbara Anna lat 75 Sopot

7 BORUSEWICZ Kinga Rozalia lat 34 Gdańsk

8 KRUSZYŃSKA Ewa Zofia lat 69 Sopot

9 MARCHWICKA Barbara Kinga lat 34 Gdynia

10 WITTBRODT Piotr Witold lat55 Gdynia

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 SENYSZYN Joanna lat 69 Gdynia

2 TAUBE Stanisław Kazimierz lat 53 Gdynia

3 PRONOBIS Urszula Elżbieta lat 65 Gdynia

4 TOEPLITZ Artur Karol lat 57 Gdynia

5 CIESIELSKA Marzena Irena lat 56 Dobrzewino

6 JARONI Zdzisław Andrzej lat 67 Puck

7 KOSIŃSKA Katarzyna Anna lat 25 Rumia

8 MENCEL Mateusz Marek lat 20 Wejherowo

9 BOCHENTIN Katarzyna Krystyna lat 53 Gnieżdżewo

10 RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec lat 59 Gdynia

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 ADAMSKI Krzysztof Jakub lat 30 Gdynia

2 HASKA Karolina lat 37 Wejherowo

3 CISZEK Piotr Dawid lat 35 Gdynia

4 STARY Monika Agnieszka lat 28 Gdynia

5 KŁOS Wojciech Jakub lat 29 Gdańsk

6 GAJEWSKA Beata Krystyna lat 58 Gdynia

7 JASIŃSKI Radosław Piotr lat 36 Sopot

8 GOWOROWSKA-ADAMSKA Hanna Małgorzata lat 59 Gdynia

9 WŁADZIŃSKI Adam Juliusz lat 27 Gdynia

10 GRUBBA Jagoda Magda lat 29 Sopot

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 KOZIEŁ Andrzej Mirosław lat 66 Gdynia

2 URBANIAK Michał Piotr lat 27 Mosty

3 KŁECZEK Izabela Marta lat 35 Rumia

4 TRUSZKOWSKI Michał Maciej lat 41 Gdynia

5 PIEPIÓRKA Paweł Roman lat 28 Gdynia

6 GALIŃSKI Krzysztof Ryszard lat 34 Gdynia

7 SELONKA Kamila Magda lat 24 Skarszewy

8 TRELA Zuzanna Dominika lat 25 Gdynia

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

1 BŁASZCZYK Anna lat 45 Gdynia

2 TRZCIŃSKI Jan lat 50 Wejherowo

3 OLBERT Joanna Maria lat 49 Rumia

4 REGLIŃSKI Kamil lat 24 Rybno

5 KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA Anna Elżbieta lat 32 Pogórze

6 PAŽDJERSKI Dušan-Vladislav lat 51 Wejherowo

7 JANICKA Małgorzata Teresa lat 60 Gdynia

8 BARWIŃSKI Przemysław lat 36 Rumia

9 MIAZGA Maciej Stefan lat 48 Gdynia

10 MAJCHEREK Jacek 37 Bolszewo

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 KAMIEŃ Marcin Grzegorz lat 35 Wejherowo

2 MERING Tomasz Stefan lat 41 Wejherowo

3 KIELIŃSKI Paweł lat 29 Koleczkowo

4 POZNAŃ Ryszard Wiktor lat 34 Luzino

5 EHRLICH Karolina Hanna lat 19 Wejherowo

6 MUDLAFF Krzysztof Jerzy lat 27 Wierzchucino

7 RATKOWSKA Karolina Elżbieta lat 28 Rumia

8 KAMIEŃ Magdalena Maria lat 33 Wierzchucino

9 ORLIKOWSKA Katarzyna lat 33 Reda

10 DZIAMBOR Artur Erwin lat 36 Gdynia

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 DAMBEK Roman Witold lat 69 Gdynia

2 JANKOWSKA Aleksandra Helena lat 43 Sopot

3 ZAGROBELNA Adriana Katarzyna lat 37 Pogórze

4 KLAWITER Kazimierz lat 63 Rumia

5 DENIS Andrzej Radosław lat 54 Gdynia

6 WITKA-JEŻEWSKA Edyta lat 49 Reda

7 OBAJTEK Bartłomiej lat 40 Kopalino

8 MALOTTKI Alicja Ewa lat 55 Puck

9 BARAN Grzegorz Michał lat 35 Gdynia

10 KOZICKI Aleksander lat 47 Gdynia

Powiązane tematycznie

SLD składa zawiadomienie do prokuratury ws. wiceministra Piebiaka

Homo Politicus

MINĄŁ LIPIEC 2019. Krótkie komentarze do wybranych wydarzeń tego miesiąca.

Janusz Beński

Kalendarz wyborczy

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie