fot. Paweł Kukla
Na zdrowie Z Gdyni

Wszystkim Wam

Drodzy frontowcy!

Lekarze, pielęgniarki, pracownicy szpitali i przychodni, farmaceuci! Pracownicy służb mundurowych i sanitarnych, opieki społecznej, kierowcy, sprzedawcy, kurierzy!
 
Z podziwem przyglądam się Waszej pracy. W sytuacji, która nas zastała, każde wyjście z domu i każdy kontakt z innym człowiekiem wymagają po prostu odwagi. Państwo nie wahacie się, idziecie do pracy, niosąc nam wszystkim pomoc.

W takim zakresie, w jakim może działać miasto, staramy się maksymalnie te zadania ułatwić, a pracownikom narażonym na kontakt z wirusem zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Bardzo się cieszę, że tam, gdzie potrzebna jest pomoc społeczeństwa, spontaniczne inicjatywy kiełkują szybko i organizują się doskonale.

Wiem jednak, że nie ma słów ani czynów, które wyrównałyby rachunki wdzięczności za Państwa poświęcenie. Czuję ją głęboko osobiście, ale wypowiadam te słowa również w imieniu wszystkich gdynian.

Sercami jesteśmy z Państwem nieprzerwanie. Podziwiamy i bardzo Wam dziękujemy! Jeśteśmy z Wami i dla Was.

Wojciech Szczurek
Prezydent Gdyni

fot. Paweł Kukla

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie