Ciekawostki Kultura

W Gdyni za pół ceny

mat. prasowe

Nie masz planów na najbliższy weekend i szukasz czegoś nowego? Zaoszczędź i skorzystaj z „Weekendu za pół ceny” w ramach akcji „Polska zobacz więcej”. Pięćdziesięcioprocentowe rabaty oferuje też kilkanaście miejsc w Gdyni, w tym muzea i hotele.

Przed nami okazja na zapoznanie się z turystycznymi atrakcjami i ciekawymi obiektami noclegowymi w całej Polsce w atrakcyjnych cenach. Już w najbliższy weekend, od piątku, 22 listopada do niedzieli, 24 listopada trwa już siódma edycja akcji „Weekend za pół ceny”.

Dobre okazje czekają także na mieszkańców i turystów, którzy odwiedzą Gdynię w tych dniach. Do wyboru kilkanaście miejsc, w tym m.in. hotele, muzea i akwarium. Co można zyskać? Przykładowo Muzeum Marynarki Wojennej oferuje bilety na zwiedzanie wystawy za połowę ceny, czyli zaledwie 8 złotych w przypadku biletu normalnego. Niskimi cenami kusi też Centrum Nauki Experyment, gdzie za wejściówki zapłacimy 10 złotych, a rodziny z dziećmi skorzystają z korzystnych promocji także w Akwarium Gdyńskim.

Oto pełna lista miejsc, które uczestniczą w akcji na terenie Gdyni wraz z odnośnikami do stron internetowych:

 

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Ogólnopolską akcję zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Autor: Kamil Złoch //UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Nowa wystawa w Experymencie – TO TAKIE PROSTE

Redakcja

MIKOŁAJKOWE porady prawne Legalnej Kultury

Redakcja

86. Urodziny Dworca Morskiego

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie