Uszkodził pięć pojazdów – ZATRZYMANY
Na sygnale

Uszkodził pięć pojazdów – ZATRZYMANY

Sprawca przechodząc obok samochodów rysował ich powłokę lakierniczą ostrym narzędziem trzymanym w ręku. Łącznie w ten sposób uszkodził pięć samochodów na terenie parkingu jednego z salonów samochodowych mieszczących się w Gdyni Chyloni.

Policjanci pracujący nad sprawą zebrali informację i materiał dowodowy wskazujący, że sprawcą tych przestępstw może być 37-letni mieszkaniec Gdyni. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a podejrzewany przez nich mężczyzna został zatrzymany w ostatni piątek.

Zatrzymany przyznał się do uszkodzenia pięciu samochodów i wyjaśnił motywy swojego działania. 37-latkowi zostały już przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia, za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źrółlo: KMP Gdynia

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie