Artykuł sponsorowany Biznes Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

Usługi szkoleniowe i doradcze dla firm z Pomorza z dofinansowaniem

W wielu biznesach proces szkolenia sprzedawcy polega na pokazaniu kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych i.. na tym wdrożenie się kończy.

Niektórzy z nas się z nią rodzą, potrafią sprzedawać intuicyjnie. To garstka nielicznych szczęśliwców, a pozostali muszą się tego po prostu nauczyć.

Szczególnie w obecnych czasach szkolenia nabierają na znaczeniu. Sytuacja z pandemia dotknęła wiele firm. Każdy kto prowadzi biznes doskonale o tym wie. Szkolenia przynoszą wymierne rezultaty w postaci lepszej sprzedaży i bardziej lojalnych klientów.

Niestety niewiele osób to urodzeni sprzedawcy, a nawet i tacy mogą wiele skorzystać poznając sprawdzone techniki sprzedaży czy sposoby na budowanie relacji z klientem. Tak jak cała wiedza psychologiczna idzie ciągle do przodu, tak i standardy obsługi klienta ciągle są ulepszane, optymalizowane. Coraz lepiej wiemy jak pytać, o co pytać i kiedy, jak odczytywać mowę ciała i reagować na sygnały klienta. Dlatego właśnie wszystkie duże sieci, gdzie model biznesowy zakłada tzw. sprzedaż asystowaną intensywnie inwestują w szkolenia z obsługi klienta.

Nasza firma przygotowywała oferty dla pomorskich przedsiębiorstw, w szczególności tych, których działalność jest narażona na sytuację pogorszenia się koniunktury wynikającej z epidemii.

Oferujemy szkolenia i specjalistyczne usługi doradcze z zakresu: marketingu i sprzedaży, organizacji i zarządzania, zatrudniania i HR. Dzięki Agencji Rozwoju Pomorza każde mikroprzedsiębiorstwo oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego mogą otrzymać grant na minimum 50% ceny specjalistycznej usługi doradczej.

Jeśli planujecie zakup specjalistycznej usługi doradczej u nas znajdziecie potrzebną usługę z zakresu: marketingu i sprzedaży, organizacji i zarządzania, zatrudniania i HR. Usługa może być dofinansowana grantem z ARP w wysokości od 50 do nawet 95% wartości usługi (w zależności od stopnia dotknięcia skutkami pandemii COVID) .

Z grantów mogą skorzystać mikroprzedsiębiorstwa, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa pomorskiego.

Skontaktuj się z nami i weź udział w badaniu wstępnym. Skorzystasz z bezpłatnej analizy potrzeb rozwojowych.

Operatorem środków jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. a SPEKTRUM to powstający w województwie pomorskim system świadczenia specjalistycznych usług doradczych, w tym także pomocowych, związanych ze skutkami epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Z systemu SPEKTRUM będą mogły skorzystać wszystkie mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa pomorskiego.

Link do strony ze szkoleniami: www.biznesinshop.pl

Link do strony operatora : www.arp.gda.pl/spektrum

Artykuł sponsorowany zamieszczony gratis w ramach naszego programu „WSPIERAMY WSPIERAJĄCYCH”

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie