Image default
Redakcja poleca

Usługa McDelivery dostępna w Gdyni

Sieć McDonald’s poszerza zasięg usługi McDelivery na terenie Trójmiasta. Od 21 marca, oprócz Gdańska i Sopotu, zamówienia z dowozem są realizowane również w Gdyni.

McDelivery1
McDelivery2
McDelivery3
McDelivery4

 

McDelivery to możliwość zamówienia produktów z dowozem za pośrednictwem aplikacji Uber Eats. Jest ona dostępna w 7 miastach w Polsce i cieszy się ogromnym zainteresowaniem konsumentów, dlatego sieć McDonald’s nieustannie poszerza jej zasięg.

W 2018 usługa została uruchomiona na terenie Gdańska i Sopotu, a od teraz obejmie całe Trójmiasto, włączając do swojego kręgu również Gdynię.

Zamówienia będą realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00 z czterech restauracji w mieście:

McDonald’s na ul. Morskiej 58

McDonald’s w Centrum Handlowym Klif, Al. Zwycięstwa 256

McDonald’s w Centrum Handlowym Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2

McDonald’s na Dworcu PKP, Plac Konstytucji 1

Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej McDonald’s i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

Dodatkowo w ramach aktualnie obowiązującej promocji ogólnopolskiej do każdego zamówienia McDelivery gratis dołączona jest Coca-Cola Cinnamon w butelce o pojemności 0,5 L.

ZAPRASZAMY

***

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

***

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działają w Polsce 422 restauracje sieci, które zatrudniają blisko 25 000 osób. 361 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

 

artykuł sponsorowany

Powiązane tematycznie

Gdynianki zorganizowały kampanię przeciwko depresji

Redakcja

Ekspert: sport jest wręcz zalecany osobom z chorobami serca

dr. Zdrówko

Odwołany lot – czy klientom przysługuje odszkodowanie?

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie