Policja KMP w Gdyni fot. Czesław Mikołajew
Na sygnale

Uratowali dwóch mężczyzn z pożaru

Dzięki natychmiastowej interwencji gdyńskich policjantów, nie doszło do tragedii. Wczoraj mundurowi zauważyli gęsty dym, który wydobywał się z budynku mieszkalnego. Od razu weszli do budynku, skąd ewakuowali dwóch mężczyzn.

Wczoraj około 23.30 policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zauważyli, że z jednego z budynków mieszkalnych wydobywa się czarny, gęsty dym. Funkcjonariusze od razu zaczęli działać. Mundurowi za pośrednictwem dyżurnego komisariatu wezwali straż pożarną i weszli do budynku. W jednym z pokoi spał mężczyzna, stróże prawa obudzili go i wyprowadzili na zewnątrz. Policjanci ustalili, że w budynku mieszka jeszcze jedna osoba, w związku z czym wrócili po nią. Mundurowi dostali się do wskazanego pomieszczenia i wyprowadzili drugiego mężczyznę z lokalu.

Dzięki natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy, mężczyznom nic się nie stało.

http://gdynia.policja.gov.pl/m17/informacje/wiadomosci/95004,POLICJANCI-URATOWALI-DWOCH-MEZCZYZN-Z-POZARU.html

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x