fot. gdynia.policja.gov.pl
Na sygnale

Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiertelnym pobiciem

Informację o możliwości popełnienia przestępstwa gdyńscy policjanci otrzymali w poniedziałek nad ranem od załogi karetki pogotowia, która wezwana została do jednego z mieszkań na gdyńskiej Chyloni.

Obrażenia mężczyzny, do którego wezwani zostali ratownicy wskazywały, że została on mocno pobity. Pomimo podjętej reanimacji 57-letni mieszkaniec Gdyni zmarł.

Do mieszkania gdzie prowadzona była akcja reanimacyjna jako pierwsi dotarli policjanci z ogniwa patrolowego. Na miejscu mundurowi zatrzymali dwie osoby znajdujące się w mieszkaniu, 40-letnią kobietę i 46-letniego mężczyznę. W miejscu gdzie doszło do śmiertelnego pobicia policjanci w raz z prokuratorem i biegłym lekarzem przeprowadzili oględziny zwłok, oględziny mieszkania oraz inne czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że do śmiertelnego pobicia 57-latka doszło w trakcie libacji alkoholowej, która odbywała się w mieszkaniu gdzie znaleziono zwłoki. Z informacji zebranych przez śledczych wynikało, że w pobiciu brała udział zatrzymana na miejscu zdarzenia 40-letnia mieszkanka Gdyni oraz dwie inne osoby, 44-letnia mieszkanka Gdyni i 36-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Ta dwójka została zatrzymana tego samego ranka w innym mieszkaniu na terenie Gdyni.

Trójka zatrzymanych usłyszała wczoraj zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

Źródło: gdynia.policja.gov.pl

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie