Syn pokonał anemię aplastyczną, teraz ojciec walczy z czerniakiem
Za miedzą

Syn pokonał anemię aplastyczną, teraz ojciec walczy z czerniakiem

Na początku 2019 roku Rumia szukała genetycznego bliźniaka dla wówczas 24-letniego Damiana Bojara, mieszkańca mierzącego się z anemią aplastyczną. Ostatecznie studentowi udało się wrócić do zdrowia, a teraz podobną walkę toczy jego tata – cierpiący na czerniaka Tomasz Bojar. Aby zebrać środki finansowe na jego leczenie, bliscy 47-latka postanowili zorganizować charytatywny koncert rockowy.

Główną atrakcją sobotniego wydarzenia (15 sierpnia) będzie koncert charytatywny zespołu The Rolling Stones Tribute. Urozmaiceniem występu będą dmuchane zjeżdżalnie, domowe ciasta, gorące i zimne napoje oraz licytacje licznych przedmiotów oraz usług. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 na scenie w parku Żelewskiego (ul. Filtrowa 12). Wszelkie zebrane w ramach akcji fundusze zostaną przekazane na subkonto fundacji siepomaga.pl.

– Hej, jak już pewnie wielu z was wie, w najbliższą sobotę odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego będziemy zbierać pieniądze na moje leczenie. Rozsyłajcie po znajomych, aby dotrzeć do jak największego grona ludzi dobrej woli. Każdy znajdzie coś dla siebie – dla najmłodszych dmuchane zabawki, dla starszych koncert i pyszne domowe ciasto wraz z napojami. Jeżeli chcesz wspomóc to wydarzenie, przygotowując ciasto lub przekazać coś do licytacji, proszę o kontakt – zachęca na swoim profilu Tomasz Bojar.

Więcej informacji o walce z chorobą Tomasza Bojara można znaleźć na facebookowej stronie Tomasz Bojar – czerniak pokonam go.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie