wikipedia
Kultura

Teatr Miejski w Gdyni – kulisy teatru i rodzinne czytanki!

W ramach projektu: „Kilka minut teatru dziennie, (prawie) codziennie” Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza na edukację online i zajęcia:

  • Kulisy teatru– filmowy cykl, podczas którego zabierzemy Was w podróż za kulisy Teatru Miejskiego. Pokażemy Wam miejsca zazwyczaj niedostępne dla widzów, w których przygotowujemy nasze spektakle: rekwizytornię, magazyn scenografii, garderobę, charakteryzatornię, pracownię krawiecką, wypożyczalnię kostiumów, kulisy Dużej Sceny. Przewodnikami po świecie teatru będą aktorzy i zespół techniczny.
    Materiały będą udostępniane na stronie internetowej Teatru oraz w mediach społecznościowych.
  • Rodzinne czytanki / Domowe Rekwizytorium– cykl spotkań onlinie skierowany do rodzin, podczas których aktorzy Teatru Miejskiego będą czytać fragmenty literatury dziecięcej, której tematem są przedmioty domowe. Czytaniom towarzyszą rozmowy o lekturze i mini warsztaty. Terminy: 5, 12, 19, 26 lipca oraz 2 i 9 sierpnia, g. 16:00 – 17:00. Obowiązują zapisy pod adresem: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Dodatkowo, wirtualne spacery i czytanki zostaną wzbogacone o moduł edukacyjny. Proponując proste ćwiczenia i działania możliwe do przeprowadzenia w Waszych domach, zachęcamy do do rodzinnej zabawy w teatr!

Więcej informacji na stronie Teatru: www.teatrgombrowicza.art.pl.

Autor: Paweł Jałoszewski / UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie