Image default
Informacja prasowa konkurs Sport Za miedzą

Tancerze z całego kraju będą rywalizować w Rumi

Najlepsze pary taneczne z całego kraju zaprezentują swoje umiejętności w ramach Mistrzostw Polski FTS w 10 Tańcach. Zawody rozpoczną się 29 lutego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Gwiazdą wydarzenia organizowanego przez Taneczny Klub Sportowy „Creative Dance” będzie wieloletnia tancerka oraz telewizyjna osobowość – Iwona Pavlović.

Pary taneczne będą rywalizować w ośmiu kategoriach: juniorzy 12-14 lat, młodzież 16-18 lat, młodzież starsza 16-21 lat, dorośli powyżej 18 lat, senior I, senior II, senior III oraz senior IV. Z kolei przedstawiciele młodszych kategorii zaprezentują swoje umiejętności podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbędzie się w ramach mistrzostw.

Głównymi atrakcjami imprezy będą wieczorne gale – zarówno sobotnia (29 lutego, godz. 18:30), jak i niedzielna (1 marca, godz. 18:00). Wówczas zaprezentują się finaliści, czyli najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną galę poprowadzi dobrze wszystkim znana jurorka „Tańca z Gwiazdami” – Iwona Pavlovic. Nie zabraknie też niespodzianek.

– Nasza impreza jest na tyle atrakcyjna, że wpisała się już na stałe do miejskiego kalendarza. Sam fakt, że dostajemy od federacji możliwość organizacji mistrzostw, świadczy o wysokim poziomie przygotowań – podkreśla Paweł Muchewicz, trener tanecznego klubu sportowego i organizator wydarzenia.

Impreza jest biletowana, całodniowy wstęp kosztuje 40 zł, a miejsce przy stoliku 110 zł. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 503 193 875 lub 730 559 797.

mat.prasowe UM Rumi

Powiązane tematycznie

Zamknięcie szlaków w rezerwatach przyrody

Redakcja

Książka na telefon?

Redakcja

Zdalne podpisywanie umów dla klientów firmowych Banku Pekao

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie