SuperMenu Anna Lewandowska
SuperMenu Anna Lewandowska
Ciekawostki Informacja prasowa Na zdrowie Za miedzą

SuperMenu Anny Lewandowskiej w Trójmieście

Od 29 maja b.r. mieszkańcy Trójmiasta będą mogli zamawiać zdrowy catering dietetyczny Anny Lewandowskiej SuperMenu, w całości oparty na filozofii żywienia trenerki, specjalistki do spraw żywienia, bizneswoman i wielokrotnej mistrzyni świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

Od piątku, 29 maja b.r. catering SuperMenu rozpocznie dostawę swoich posiłków mieszkańcom aglomeracji trójmiejskiej (Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także Pruszcz Gdański, Żukowo, Rumia, Reda, Wejherowo).

Zamówienia można składać od godzin popołudniowych 26 maja pod adresem www.supermenu.com.pl.

W ofercie SuperMenu znajdują się propozycje diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Cały jadłospis opiera się na przemyślanej filozofii żywienia Anny Lewandowskiej, zakładającej poprawę jakości życia dzięki funkcjonalnemu jedzeniu. Celem SuperMenu jest dostarczanie posiłków, które nie tylko pomogą w utracie wagi, ale przede wszystkim wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych i zadbają o zdrowie klientów.

Konsumenci mogą wybierać między ośmioma dietami – trzema znanym już doskonale osobom korzystającym z aplikacji Diet & Training by Ann i pięcioma propozycjami dodatkowymi. Przy wyborze każdej z diet istnieje możliwość dodatkowego wyboru wartości kalorycznej.

Autorką przepisów jest sama Anna Lewandowska, która we współpracy z doświadczonym dietetykiem opracowała codzienne jadłospisy.


Anna Lewandowska – trenerka, dietetyk, motywatorka, bizneswoman i wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, propagatorka zdrowego stylu życia, prywatnie mama dwóch córek i żona Roberta Lewandowskiego.

[adrotate banner=”1″]

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x