Rodzicu, zobacz, jak sobie poradzić w czasie pandemii!
Pomoc i wsparcie Z Gdyni

Rodzicu, zobacz, jak sobie poradzić w czasie pandemii!

 W ramach Gdyńskiego Falochronu Pomocy powstał cykl filmów edukacyjnych, zawierających przydatne porady między innymi dla rodziców i nauczycieli. W każdym odcinku specjaliści opowiedzą o tym, jak sobie radzić z problemami w tym dziwnym czasie pandemii.

Dzisiejszy film to cenny poradnik dla rodziców i opiekunów. Dr Agata Cichoń-Chojnacka, psychiatra dzieci i młodzieży, opowie o tym, jak  w czasie pandemii mogą sobie radzić matki i ojcowie oraz o czym powinni pamiętać w tej szczególnej sytuacji.

Osoby, które mają potrzebę konsultacji ze specjalistą, proszeni są o kontakt z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod całodobowym numerem telefonu 58 622 22 22. Pomocy można również poszukać na stronie internetowej www.gdyniawspiera.pl

W następnym odcinku Edyta Sinacka-Kubik zaprezentuje „Sytuację w rodzinie w świetle przedłużającej się izolacji„. Film pojawi się na stronie w czwartek, 14 maja o godz. 9.00.

UM Gdyni Autor: Magdalena Śliżewska

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie