Respiratory dla gdyńskich szpitali
Morskie sprawy Na zdrowie Z Gdyni

Respiratory dla gdyńskich szpitali

W walce z niewidzialnym wrogiem potrzebna jest ostrożność, jednomyślność i co najważniejsze wzajemna troska. W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie mieszkańców Gdyni, Zarząd Morskiego Portu Gdynia zakupił dwa respiratory, które przekazał do Szpitala Miejskiego im. PCK oraz św. Wincentego a Paulo jako wyraz zaangażowania Spółki w walkę z koronawirusem.

– Port Gdynia W trosce o Was

Zakupione respiratory trafią do dwóch miejsc: Szpitala św. Wincentego a Paulo w Śródmieściu oraz Szpitala Miejskiego im. PCK w Redłowie. Port reaguje tym samym na pilne potrzeby, ale i wcześniej regularnie wspierał działalność lokalnych szpitali.

 Zakupiony sprzęt pozwoli szpitalom wydajniej pracować. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wspomóc miejskie placówki medyczne. Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji, z najwyższą starannością pełnią służbę w trosce o nasze zdrowie – mówi Adam Meller, prezes Portu Gdynia

Szpitale Pomorskie są gotowe do przyjmowania wsparcia różnego typu, od brakujących środków ochrony osobistej, przez sprzęt medyczny aż po żywność czy tekstylia dla pacjentów. Już od kilku dni pomoc trafia od organizacji, firm i osób prywatnych. Aby ułatwić rozsądne rozdzielanie darów, można kontaktować się z działem marketingu szpitalnej spółki (marketing@szpitalepomorskie.eu).

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie