Invest Komfort Sopot respirator Dziś dla Jutra
Invest Komfort Sopot respirator Dziś dla Jutra
Pomoc i wsparcie Redakcja poleca Za miedzą

Respirator dla Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie

W ramach charytatywnej akcji Dziś Dla Jutra trójmiejskie firmy zrzeszają się na rzecz pomocy pomorskim placówkom. Inicjatywa jest objęta patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Prezydenta Miasta Sopotu. Wsparcie uzyskały już szpitale, hospicja, domy dziecka, domy pomocy społecznej i szkoły. W piątek do kolejnej lokalnej placówki trafił także nowy respirator.

W piątek, 12 czerwca, Pomorskie Centrum Reumatologiczne w Sopocie otrzymało nowy respirator, niezbędny do walki o życie pacjentów. Na spotkaniu obecny był prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort – firmy, która zakupiła respirator.

Do zapoczątkowanej przez Invest Komfort akcji przystąpiło już 18 firm. Są to zarówno korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Od kwietnia zarząd i pracownicy dewelopera organizują pomoc za pośrednictwem platformy www.dzisdlajutra.pl. Pomoc jest cały czas potrzebna, dlatego organizator zaprasza przedsiębiorców do przyłączenia się do akcji. Przypomnijmy, że celem inicjatywy jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek społecznych i edukacyjnych oraz w trakcie i po zakończeniu pandemii wirusa.

Łącznie na cele akcji zostało przekazane już ponad 350 tys. złotych. Ponadto, dzięki Dziś dla Jutra zaopatrzenie w postaci niezbędnych środków ochrony osobistej otrzymało 11 domów pomocy społecznej i 9 hospicjów. Sprzęt komputerowy otrzymali natomiast podopieczni i uczniowie 9 trójmiejskich domów dziecka i szkoły podstawowej w Sopocie.

Partnerami akcji Dziś dla Jutra są: Porta, BBB Group, Bauhaus, Biuro Techniczne Tuschner, Keller, Partnex, Corleonis, Pinus Ogrody, Studio Krajobraz, Kancelaria notarialna Rydzkowski, Kancelaria adwokacka Hange, Kancelaria notarialna Rydzkowska i Kowalewski, SportPoland.com, , NED-Project, Incore, DOM I, Peri oraz Dezynfekcja24.pl. Na stronie dzisdlajutra.pl zamieszczona jest, na bieżąco aktualizowana, lista placówek, które wciąż potrzebują wsparcia. Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą zgłaszać się do akcji wysyłając maila na adres kontakt@dzisdlajutra.pl.

informacja prasowa

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x