gdynia.policja.gov.pl
Na sygnale

Przeszło dwa promile, sądowy zakaz i kolizja

W nocy z wtorku na środę na ul. Opata Hackiego gdzie doszło do dachowania osobowego audi. Jak stwierdzili przybyli policjanci aa miejsce zdarzenia, kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w trzy samochody zaparkowane przy jezdni, a następnie dachował.

Kierowca, który spowodował kolizję, zbiegł przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Po zbadaniu przyległego terenu policjanci zaobserwowali ślady krwi, które zaprowadziły ich do mieszkania, w którym przebywał już właściciel audi, nietrzeźwy 23-latek widocznymi śladami krwi na odzieży oraz ciele. Mężczyzna przyznał się, że to on prowadził audi i spowodował kolizję. Wynik badania na zawartość alkoholu wskazał przeszło dwa promile alkoholu.

Odpowie za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości i pomimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz spowodowanie kolizji.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

C.M

Źródło: KMP Gdynia

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie