Invest Komfort Dziś dla Jutra
Invest Komfort Dziś dla Jutra
Pomoc i wsparcie Redakcja poleca Za miedzą

Przedsiębiorcy zjednoczeni dla Trójmiasta

Dziś dla Jutra, charytatywna akcja pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Prezydenta Miasta Sopotu, zrzesza kolejne firmy na rzecz pomocy pomorskim placówkom. Wsparcie uzyskały szpitale, hospicja, domy dziecka i szkoły.

W środę, 27 maja br. trzy respiratory zakupione przez firmę Invest Komfort respiratory zostały przekazane szpitalom przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku oraz Szpitala św. Wincentego a Paolo w Gdyni.

– Niezmiernie cieszy mnie fakt, że zakupione przez nas respiratory dla szpitali w Gdyni i Gdańsku, będą wsparciem w codziennej walce o zdrowie pacjentów także po zakończeniu pandemii. Nasza trójmiejska społeczność potrafi się jednoczyć i pomagać. Udowodnili to lokalni przedsiębiorcy, którzy licznie przyłączyli się do naszej akcji Dziś dla Jutra

. – mówi prezes Invest Komfort, Mieczysław Ciomek.

Do zapoczątkowanej przez Invest Komfort akcji przystąpiło już 16 firm. Są to zarówno korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Od kwietnia zarząd i pracownicy dewelopera organizują pomoc za pośrednictwem platformy www.dzisdlajutra.pl.

– Razem przekazaliśmy ponad 350 tys. złotych na cele akcji. Zaopatrzyliśmy 11 domów pomocy społecznej i 9 hospicjów w niezbędne środki ochrony osobistej. Przekazaliśmy szpitalowi przy ul. Smoluchowskiego w Gdańsku fundusze na zakup pomp infuzyjnych. Podopieczni i uczniowie 9 trójmiejskich domów dziecka i szkoły podstawowej w Sopocie otrzymali sprzęt komputerowy. – wymienia Mieczysław Ciomek – Bardzo dziękujemy naszym partnerom za zaangażowanie w budowanie lepszego jutra. Wspólnie stawiamy dwa kroki wprzód – ważna jest doraźna pomoc jak i działania długoterminowe.

Partnerami akcji Dziś dla Jutra są: Porta, BBB Group, Bauhaus, Keller, Partnex, Corleonis, Pinus Ogrody, Studio Krajobraz, Kancelaria notarialna Rydzkowski, Kancelaria adwokacka Hange, Kancelaria notarialna Rydzkowska i Kowalewski, SportPoland.pl, Agencja CU, NED-Project, Incore oraz Dezynfekcja24.pl.

Na stronie dzisdlajutra.pl zamieszczona jest, na bieżąco aktualizowana, lista placówek, które wciąż potrzebują wsparcia. Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą zgłaszać się do akcji wysyłając maila na adres kontakt@dzisdlajutra.pl.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie