Polityka Ze Świata

Wyznacz priorytety dla Parlamentu Europejskiego

© European Union 2016 - Source : EP - Architecture Studio/Genevieve ENGEL;

Czym powinien zająć się europarlament w tej kadencji? Czy dwanaście sesji plenarnych w ciągu roku to wystarczająca liczba? PAP zaprasza do krótkiej ankiety.

Wszystkie państwa Unii Europejskiej wybrały już swoich posłów do Parlamentu Europejskiego. Czas do 27 czerwca przeznaczony jest na spotkania grup politycznych, podczas których uzgadniane są kandydatury na najważniejsze unijne stanowiska. Pierwsza sesja plenarna zaplanowana jest na 2-4 lipca.

Na trzy tygodnie przed inauguracją nowej kadencji pytamy m.in., nad jakimi sprawami powinien pracować europarlament w tej kadencji oraz jak oceniają Państwo aktywność europosłów.

Ankieta jest anonimowa i składa się z pięciu pytań, w których prosimy o krótką odpowiedź (tak, nie, nie mam zdania). Nasze internetowe badanie potrwa tydzień.

Zapraszamy!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

EUROPAP

Powiązane tematycznie

MINĄŁ PAŹDZIERNIK 2019. Krótkie komentarze do wybranych wydarzeń tego miesiąca.

Janusz Beński

Minister uchylił decyzję Wojewody w sprawie świadczenia pielęgnacyjnego

Redakcja

Leszek Bonna nowym wicemarszałkiem województwa pomorskiego

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie