Polityka Ze Świata

Wyznacz priorytety dla Parlamentu Europejskiego

© European Union 2016 - Source : EP - Architecture Studio/Genevieve ENGEL;

Czym powinien zająć się europarlament w tej kadencji? Czy dwanaście sesji plenarnych w ciągu roku to wystarczająca liczba? PAP zaprasza do krótkiej ankiety.

Wszystkie państwa Unii Europejskiej wybrały już swoich posłów do Parlamentu Europejskiego. Czas do 27 czerwca przeznaczony jest na spotkania grup politycznych, podczas których uzgadniane są kandydatury na najważniejsze unijne stanowiska. Pierwsza sesja plenarna zaplanowana jest na 2-4 lipca.

Na trzy tygodnie przed inauguracją nowej kadencji pytamy m.in., nad jakimi sprawami powinien pracować europarlament w tej kadencji oraz jak oceniają Państwo aktywność europosłów.

Ankieta jest anonimowa i składa się z pięciu pytań, w których prosimy o krótką odpowiedź (tak, nie, nie mam zdania). Nasze internetowe badanie potrwa tydzień.

Zapraszamy!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ!

EUROPAP

Powiązane tematycznie

Miller: żadnej taryfy ulgowej w stosunku do Komisji Europejskiej

Homo Politicus

Zarobki europosłów: wynagrodzenie, diety i świadczenie emerytalne

Homo Politicus

Stanowisko marszałka Mieczysława Struka dotyczące kontroli CBA

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie