Z Gdyni

Prezydent Gdyni zaprasza na spotkanie

Prezydent Gdyni zaprasza mieszkańców na spotkanie, poświęcone miejscowemu planowi zagospodarowania przestrzennego części dzielnic: Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo i Orłowo w Gdyni, rejon rezerwatu przyrody „Kępa Redłowska”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 listopada, w budynku Urzędu Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, w sali 105 (I piętro).

Celem spotkania jest umożliwienie przedstawienia mieszkańcom tych koncepcji zagospodarowania terenu przy Polance Redłowskiej, które zostały złożone na zaproszenie Prezydenta Miasta Gdyni w terminie do 31 sierpnia 2019 r.

Podczas spotkania będą zaprezentowane koncepcje przygotowane i przedłożone Prezydentowi Miasta Gdyni, a także koncepcja, wypracowana w ramach warsztatów komisji Związku Miast Bałtyckich (UBC). Warsztaty miały miejsce pod koniec października tego roku.
Każda osoba, która zechce wziąć udział w spotkaniu i zapoznać się z koncepcjami zagospodarowania terenu Polanki Redłowskiej, jednocześnie akceptuje regulamin, zawierający zasady jego odbywania. Spotkanie będzie rejestrowane, a jego zapis będzie udostępniony na stronie internetowej miasta: www.gdynia.pl najpóźniej w dniu 6 grudnia 2019 roku.

Autor: Grażyna Pilarczyk // UM Gdyni`

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie