Image default
Biznes

Powstanie MARINA OFFICE

Marina Office otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę kompleksu biurowego położonego w nadmorskiej części Gdyni, w pobliżu Sea Towers i terenów określanych mianem gdyńskiego waterfrontu.

Rozpoczęcie budowy najnowocześniejszego biurowca planowane jest w pierwszym kwartale 2020 r. Inwestorem kompleksu jest Polski Holding Nieruchomości.

Marina Office będzie składała się z trzech niezależnych pięciokondygnacyjnych budynków biurowych o całkowitej powierzchni najmu około 27 tys. mkw. Na czterech kondygnacjach powstanie blisko 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz ponad 3 tys. mkw. powierzchni handlowej na parterach, gdzie znajdą się m.in. restauracje, kawiarnie i inne lokale usługowe.

wizualizacja: PHN / www.phnsa.pl

W podziemnej części budynków powstanie parking dla 241 samochodów oraz 15 miejsc z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Pomiędzy budynkami powstanie patio, które będzie miejscem ogólnodostępnym – z przejścia przez patio będą mogli korzystać zarówno najemcy, jak i mieszkańcy Gdyni.

 

Powiązane tematycznie

Inwestycja z Gdyni wśród 4 najlepszych w Europie

Redakcja

Młodzi innowatorzy nagrodzeni #wGdyni

Redakcja

Gdynia na Expo Real w Monachium

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie