Polityka

Potrzebujemy Państwa wsparcia!

– Przed nami bardzo ważne wybory, w których odpowiemy sobie na pytanie czy dobra zmiana, czy dobry czas dla Polski będą kontynuowane – mówił Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Koninie.

Zaznaczył, że dziś historia naszego narodu jest fałszowana, jednak Prawo i Sprawiedliwość podjęło tę walkę i odniosło sukcesy.

– Nasi konkurenci nie mają wielu metod poza „hejtem”. My możemy odwoływać się do faktów i tego co zrobiliśmy. Musi zwyciężyć pozytywny program. Powiedzieliśmy jasno, że Polak żyjący na wsi musi mieć takie same prawa jak Polak żyjący w mieście. Idziemy tą drogą – oznajmił.

Podkreślił, że polskie państwo wraca dzisiaj na wieś, z dużym wsparciem.

– Na wieś trafiają znaczne środki, zarówno z programów społecznych jak i rozwojowych. Wesprzemy tych, którzy ponieśli straty przez suszę – obiecał.

Odniósł się także do przeprowadzonej reformy szkolnictwa, którą Prawo i Sprawiedliwość obiecało.

– Dziś wokół polskiej szkoły powstały problemy, a musi ona przygotowywać uczniów do życia, dalszych studiów, pracy, bycia dobrymi obywatelami, do tego, by dobrze przeżyć życie służąc swojej rodzinie i Polsce. Szkoła musi być bezpieczna – powiedział.

Zaznaczył, że uczniowie polskiej szkoły powinni być bezpieczni, by nikt nie ośmielał się traktować ich jako przedmiot społecznych eksperymentów, a Prawo i Sprawiedliwość jest gwarancją tego, że ofensywa na polskie szkoły zostanie odparta.

– Będziemy się bronili, ale potrzebujemy Państwa wsparcia! – zakończył.

http://pis.org.pl/aktualnosci/potrzebujemy-panstwa-wsparcia

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x