Na sygnale Redakcja poleca Warto wiedzieć

„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Komenda Miejska Policji w Gdyni w dniu 5 czerwca br. o godz. 10:30 w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni mieszczącej się przy ul. Kieleckiej 7 organizuje debatę społeczną pod hasłem: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Miejski Policji w Gdyni wraz z Dyrekcją Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni zapraszają wszystkich mieszkańców Gdyni, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Miejską Policji w Gdyni jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane z problematyką dotyczącą narkotyków, dopalaczy i środków odurzających.

Wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu zapraszamy w dniu 5 czerwca br. o godz.: 10:30 do siedziby Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni mieszczącej się przy ul. Kieleckiej 7.

Powiązane tematycznie

Dbają o polskość poza Macierzą

Piotr Wyszomirski

Prosto z Moskwy – wyjątkowy koncert pieśni Jacka Kaczmarskiego!

Kultura i rozrywka

Do 30 czerwca można ubiegać się o staż w Parlamencie Europejskim

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie