Morskie sprawy Z Gdyni

Popłyń z Gdynią do Szwecji

fot.www.facebook.com/StenaLinePolska

fot.www.facebook.com/StenaLinePolska

Któż w taką pogodę nie chciałby wypłynąć w morską podróż statkiem? Odpocząć, ciekawie spędzić czas z rodziną czy przyjaciółmi, poczuć orzeźwiającą bryzę, oddać się rozrywce i pozwiedzać? W czerwcu macie niepowtarzalną okazję, aby te marzenia się ziściły.

Stena Line Polska przygotowała dla mieszkańców Gdyni ofertę na czerwiec. Zaproś maksymalnie 3 najbliższe Ci osoby i wybierz się z nimi w wakacyjny rejs w bardzo atrakcyjnej cenie. Oczywiście, przy rejestracji podaj hasło „Gdynia”.

Do wyboru:
– Rejs Wakacyjny dla 4 osób z jednym noclegiem na statku, bez zejścia na ląd: 200 zł
Wolne terminy: 1719232526 czerwca.

– Rejs Wakacyjny dla 4 osób z dwoma noclegami na statku i jednym dniem w Szwecji: 300 zł
Wolne terminy: 17 i 23 czerwca.

Cena nie zmienia się bez względu na liczbę osób. Więcej informacji o ofercie na tronie: www.stenaline.pl/gdynia.

Przez cały rok obowiązuje również oferta partnerska – dla mieszkańców naszego miasta rezerwujących rejsy za pośrednictwem strony internetowej obowiązuje kod „Gdynia” uprawniający do zniżki w wysokości do 50% kosztu rejsu turystycznego. Dodatkowo osoby rezerwujące wycieczki na stoiskach promocyjnych (w al.Topolowej) na hasło „Gdynia” są zwalniane z opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40 zł.

Oferta partnerska nie łączy się z ofertą czerwcową.

Stena Line obsługuje połączenie promowe pomiędzy Gdynią a Karlskroną. Aktywna współpraca trwa od 2010 roku. Przynosi ona obopólne korzyści w postaci promocji miasta i połączeń promowych, współpracy podczas licznych wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także zniżek dla mieszkańców Gdyni.

Autor: Marta Jaszczerska-Zawadzka //UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Pomorze na morze – z nowej gdyńskiej mariny

Redakcja Morska

Dbają o polskość poza Macierzą

Piotr Wyszomirski

Polacy w czołówce po 1. dniu finałowego PŚ w Marsylii

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie