Image default
Polityka Wersje i kontrowersje

Polanka Redłowska dla mieszkańców!

fot. Czesław Mikolajew

Odkryty kompleks rekreacyjny z odkrytymi basenami to jest to. Rada Dzielnicy Redłowo wystosowała pismo do Prezydenta Gdyni w kwestii zagospodarowania tego terenu . Nie chcemy aby ten teren został sprzedany developerom. Ze mną na konferencji byli radni dzielnic : Orłowo, Wzgórze Św. Maksymiliana i Pogórze. Taki basen w te upały i przy zagrożeniu sinicami to jest strzał w dziesiątkę! !!!
Chcemy także aby autobus linii 252 dojeżdżał do Polanki Redłowskiej.

,,Kąpielisko świetnie się sprawdzało i było bardzo popularne wśród mieszkańców . Polanka Redłowska mieszkańcom i turystom od zawsze kojarzy się z rekreacją i wypoczynkiem, odbudowa odkrytego basenu jeszcze bardziej by ten charakter podkreślała. Aby tak się jednak stało, musimy powstrzymać zapędy prezydenta Wojciecha Szczurka dotyczące sprzedaży działki deweloperowi.”

Marcin Strzelczyk

Powiązane tematycznie

Politycy PO chcą zaangażowania rządu w budowę Drogi Czerwonej. PiS: „To wyjątkowa bezczelność”

Homo Politicus

Z zarzutami na Brukselę? Skąd Adamowicz miała 450 tys zł – pyta prokurator

Homo Politicus

Senyszyn: Biskupi nie chcą płacić odszkodowań oraz zadośćuczynień

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Euro wybory