Image default
Polityka Wersje i kontrowersje

Polanka Redłowska dla mieszkańców!

fot. Czesław Mikolajew

Odkryty kompleks rekreacyjny z odkrytymi basenami to jest to. Rada Dzielnicy Redłowo wystosowała pismo do Prezydenta Gdyni w kwestii zagospodarowania tego terenu . Nie chcemy aby ten teren został sprzedany developerom. Ze mną na konferencji byli radni dzielnic : Orłowo, Wzgórze Św. Maksymiliana i Pogórze. Taki basen w te upały i przy zagrożeniu sinicami to jest strzał w dziesiątkę! !!!
Chcemy także aby autobus linii 252 dojeżdżał do Polanki Redłowskiej.

,,Kąpielisko świetnie się sprawdzało i było bardzo popularne wśród mieszkańców . Polanka Redłowska mieszkańcom i turystom od zawsze kojarzy się z rekreacją i wypoczynkiem, odbudowa odkrytego basenu jeszcze bardziej by ten charakter podkreślała. Aby tak się jednak stało, musimy powstrzymać zapędy prezydenta Wojciecha Szczurka dotyczące sprzedaży działki deweloperowi.”

Marcin Strzelczyk

Powiązane tematycznie

44. FPFF: „Solid Gold” wycofany

Kultura i rozrywka

Publicysta Adam Chmielecki nowym prezesem Radia Gdańsk

Redakcja

330 mln dywidendy dla Lipska – Gdańsk jak Zabłocki na mydle

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie