Image default
Biznes Informacja prasowa Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

Pilnie zatrudnimy pracowników – Polska Grupa Farmaceutyczna

Spółka prosi o pilne wsparcie szczególnie tych, którzy ze względu na trwający stan epidemii stracili dotychczasowe źródła dochodu

– jako mali przedsiębiorcy czy zatrudnieni na umowach cywilnoprawnych – i szukają szansy na zapewnienie środków do życia. Każdego dnia w magazynach spółki przygotowywanych jest średnio 14 tysięcy dostaw leków, a firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pracowników w trudnym czasie.

Sytuacja gospodarcza w całym kraju jest trudna, cierpią różne branże. Są wśród nich także firmy, na których chwilowym kryzysie może ucierpieć całe społeczeństwo – mowa m.in. o branży farmaceutycznej, która zaopatruje apteki. W dobie epidemii koronawirusa zapotrzebowanie na leki jest większe i przewyższa standardowe obroty hurtowni nawet kilkukrotnie, co niestety stwarza dodatkowy problem – zwiększone zapotrzebowanie na pracowników.

Czym można zająć się w PGF? Do wsparcia procesu komplementacji leków firma oszukuje magazynierów gotowych na przyjmowanie dostaw i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz kierowców, którzy poradzą sobie z dystrybucją leków na wyznaczonych trasach w systemie zmianowym. Jak podkreśla spółka, dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować.

Więcej informacji i formularze rekrutacyjne są dostępne na stronie internetowej potrzebujemyciebie.pl.

Powiązane tematycznie

Kaszubskie losy cz. II

Józef Franciszek Wójcik

Testy na koronawirusa. Co sprawia, że nie można wykonywać ich więcej?

dr. Zdrówko

Pogoria wraca do domu

Redakcja Morska

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie