Obraz moakets z Pixabay
Biznes Informacja prasowa Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

Pilnie zatrudnimy pracowników – Polska Grupa Farmaceutyczna

Spółka prosi o pilne wsparcie szczególnie tych, którzy ze względu na trwający stan epidemii stracili dotychczasowe źródła dochodu

– jako mali przedsiębiorcy czy zatrudnieni na umowach cywilnoprawnych – i szukają szansy na zapewnienie środków do życia. Każdego dnia w magazynach spółki przygotowywanych jest średnio 14 tysięcy dostaw leków, a firma kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pracowników w trudnym czasie.

Sytuacja gospodarcza w całym kraju jest trudna, cierpią różne branże. Są wśród nich także firmy, na których chwilowym kryzysie może ucierpieć całe społeczeństwo – mowa m.in. o branży farmaceutycznej, która zaopatruje apteki. W dobie epidemii koronawirusa zapotrzebowanie na leki jest większe i przewyższa standardowe obroty hurtowni nawet kilkukrotnie, co niestety stwarza dodatkowy problem – zwiększone zapotrzebowanie na pracowników.

Czym można zająć się w PGF? Do wsparcia procesu komplementacji leków firma oszukuje magazynierów gotowych na przyjmowanie dostaw i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji oraz kierowców, którzy poradzą sobie z dystrybucją leków na wyznaczonych trasach w systemie zmianowym. Jak podkreśla spółka, dzięki dodatkowej pomocy placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować.

Więcej informacji i formularze rekrutacyjne są dostępne na stronie internetowej potrzebujemyciebie.pl.

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie