Biznes

Pierwsze spotkanie Business Networking Event w Gdyni

Pierwsze spotkanie Business Networking Event w Gdyni

Sukces w biznesie w znacznym stopniu zależy od sieci kontaktów z partnerami i kontrahentami, czyli od budowania trwałych relacji na rynku. Projekt Business Networking Event jest odpowiedzią na potrzeby całego środowiska gospodarczego i zakłada tworzenie długoterminowych struktur współpracy poprzez autorski cykl spotkań.

28 lutego gościć będzie po raz pierwszy w Gdyni.

Uczestnikami Business Networking Event są mali i średni przedsiębiorcy, managerowie różnych szczebli, organizacje pozarządowe oraz startupowcy, reprezentanci wolnych zawodów i freelancerzy, czyli wszyscy, którzy mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w celu wspólnego rozwoju, wzrostu i aktywizacji szeroko rozumianego biznesu, a tym samym całego regionu.

– Pragniemy powołać zauważalny na mapie Polski, konsekwentny cykl spotkań ze wsparciem tak innowacyjnego miasta jak Gdynia, która wraz z premierą Business Networking Event, zacznie stawać się swoistym prekursorem networkingu łączącego ludzi biznesu

 – mówi Ireneusz Osiński, prezes zarządu Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów.

Tematyka tego wydarzenia oparta jest o szeroko rozumiane bezpieczeństwo z uwzględnieniem takich aspektów, jak podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie, bezpieczeństwo inwestycji (diamenty), zarządzanie sytuacją kryzysowa, czy negocjacja kryzysowa.

Całość zostanie przeprowadzona zgodnie z założoną formułą krótkich ok. 10-minutowych wystąpień kilku mówców, sprawnie przeprowadzonego panelu dyskusyjnego z finałową sesją networkingową i konkursem. Wyjątkowym gościem Business Networking Event „Trust & Safety” będzie Jarosław Rogowski, trener personalny celebrytów, mówca, szkoleniowiec łączący wiedzę i umiejętności z zakresu różnych sztuk walki. Ekspert z 25-letnim doświadczeniem zdobytym w takich krajach jak Chiny, Tajlandia, Kazachstan, Filipiny, a przede wszystkim w słynnym klasztorze Shaolin, który przyjął go jako jednego z pierwszych Polaków.

Wydarzenie zostanie uświetnione oprawą artystyczną w postaci występu wokalnego gwiazdy scen musicalowych Agnieszki Babicz i pokazu mody z prezentacją prawdziwej biżuterii diamentowej, poczęstunku przygotowanego przez restaurację Vertigo oraz degustacji wina włoskiego z winnicy Noma z Gdyni. Wszystko pod hasłem: „Wino, kobiety i śpiew”!

Wydarzenie Business Networking Event „Trust & Safety” odbywa się pod patronatem Miasta Gdyni w ścisłej współpracy z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Miejsce: Gdyńskie Centrum Filmowe, Plac Grunwaldzki 2,
Termin: 28.02.2019 (czwartek), godz. 18.00.

 

 

Powiązane tematycznie

Atrakcyjne działki na sprzedaż

Redakcja

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Redakcja

Gdynia – turystyczna perełka dla inwestorów?

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie