Biblioteka KWARANTANNA Kultura Publicystyka

Paryż w piątek 13-tego

Joanna Duszkiewicz - Paryż w piątek 13-tego
Joanna Duszkiewicz - Paryż w piątek 13-tego

.„Paryż w piątek 13-tego” Joanna Duszkiewicz

Książka traktuje o zamachach terrorystycznych dokonanych przez dżihadystów z Państwa Islamskiego, mających miejsce w Paryżu 13 listopada 2015, które wstrząsnęły Francją, ale i całym światem. Znajdują się w niej opisy autentycznych miejsc zamachów, wydarzeń, wypowiedzi, reakcji świata, zarówno z tego dnia, jak i sytuacji we Francji w kolejnych tygodniach po zdarzeniu. W tę autentyczną charakterystykę autorka wpisała losy wymyślonej przez siebie francuskiej rodziny Laboux. W wyniku ataków umiera jedyna i najukochańsza córeczka Celi i Enzo.

Jak rodzice poradzą sobie z traumą po stracie kochanego i jedynego dziecka? Czy ból po stracie najbliższej osoby nie przyćmi zdrowego rozsądku? Jak bardzo tak traumatyczne przeżycia mogą wpłynąć na możliwość pojmowania przez człowieka dobra i zła?

Jeśli chcecie Państwo poznać odpowiedzi na te pytania to zapraszam do lektury

 


 

 

reklama

[adrotate banner=”1″]

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x