Obraz Jo-B z Pixabay
Ekologia konkurs Redakcja poleca Z Gdyni

Pamiętajmy o bezdomnych zwierzętach – nie tylko od święta

OTOZ Animals Schronisko „Ciapkowo” już szósty raz pragnie podarować prezenty wszystkim swoim podopiecznym. Schronisko zaprasza do poznania i wsparcia tych najbardziej potrzebujących mieszkańców, którzy ze względu na wiek lub stan zdrowia mają dużo większe potrzeby.

Sylwetki czworonogów oraz informacje o tym, co by im się przydało będą sukcesywnie prezentowane na Facebooku „Ciapkowa”.

Akcja, zapoczątkowana przez PrzystanekAlaska.plVRONA studio oraz Pomorski Dogtrekking NaviDog.pl, stała się coroczną tradycją, którą gdyńskie schronisko celebruje z ogromną przyjemnością. Im więcej potrzebnych darów dostają mieszkańcy schroniska – tym dłużej mogą z nich korzystać. Z powodu pandemii w tym roku wydarzenie „Zwierzęta też chcą mieć Święta” przyjmie nieco inną formę.

Symboliczna inauguracja odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia, w godz. 12:00-15:00 w lasku obok schroniska (od strony Powiatowego Inspektoratu Weterynaryjnego przy ul. Stryjskiej 25). To właśnie tam można dostarczyć prezenty dla czworonogów. Tego dnia gdyński kawałek lasku zamieni się w baśniową krainę.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, a chciałyby pomóc, mogą dostarczyć prezenty w inny sposób:

  • wysłać paczkę na adres schroniska: OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo”ul. Małokacka 3A81-654 Gdynia lub wskazać ten adres podczas zakupów w internetowym sklepie zoologicznym,
  • przywieźć prezenty do schroniska w inny dzień: od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00w soboty w godz. 11:00-16:00 lub w niedzielę w godz. 11:00-15:00.

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku.

WIĘCEJ NA: https://www.gdynia.pl/spoleczenstwo,7580/pamietajmy-o-bezdomnych-zwierzetach-nie-tylko-od-swieta,553316

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x