Oświadczenie Michała Kobosko, Pełnomocnika Wyborczego Szymona Hołowni
Polityka Redakcja poleca

Oświadczenie Michała Kobosko, Pełnomocnika Wyborczego Szymona Hołowni

W nawiązaniu do informacji, jakie ukazały się w dzisiejszym „Super Expressie” stanowczo zaprzeczam jakoby miały miejsce jakiekolwiek rozmowy dotyczące dołączenia Szymona Hołowni do KO. Oświadczam, że są to informacje nieprawdziwe.

Nie było takich rozmów, jak również nie toczą się one obecnie. Szymon Hołownia nie jest zainteresowany dołączaniem do którejkolwiek z partii. Jego obecni zwolennicy, jak i ci poważnie rozważający oddanie na niego głos, to w dużej mierze osoby, które w przeszłości głosowały na różne partie – i bardzo się nimi rozczarowały.

Stanowczo zaprzeczam również stwierdzeniom polityków PO, że takie rozmowy mają miejsce. Szymon Hołownia nie zamierza rozwiązywać poważnych problemów wewnętrznych Platformy Obywatelskiej. Zarówno partia, jak i jej kandydat w wyborach prezydenckich muszą sobie poradzić sami z tym wyzwaniem.”

Michał Kobosko Pełnomocnik Wyborczy Szymona Hołowni

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie