Orkiestra gra nadal! Zapraszamy na licytacje wyjątkowych spotkań i przedmiotów!
Informacja prasowa Kultura Redakcja poleca

Orkiestra gra nadal! Zapraszamy na licytacje wyjątkowych spotkań i przedmiotów!

Trwają aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z których dochód zostanie przeznaczony na dziecięcą medycynę zabiegową. Legalna Kultura zaprasza do udziału w wyjątkowych licytacjach, np. lekcji dubbingu z Jarosławem Boberkiem.

Jarosław Boberek, aktor i mistrz dubbingu oraz Fundacja Legalna Kultura zorganizowali aukcję już po raz kolejny. Osoba, która ją wygra weźmie udział w godzinnej lekcji dubbingu w studiu nagrań w Warszawie. Aktor wprowadzi zwycięzcę w tajniki swojego warsztatu. Pomoże też nagrać głos wybranej postaci.  Aukcja trwa do 19 stycznia, także czasu na wygranie wyjątkowego spotkania z aktorem jest już niewiele! Link do licytacji – tutaj. Zapraszamy!

Przedmioty oraz spotkania (kolacje, treningi, wspólne wycieczki, itp.) wystawiło na licytacje także wiele innych znanych osób ( https://aukcje.wosp.org.pl/). Wciąż do zdobycia jest partytura Zbigniewa Wodeckiego do utworu „Zacznij od Bacha” (link do licytacji –   tutaj, aukcja trwa do 24 stycznia).

Niewątpliwą atrakcją jest aukcja oficjalnej repliki Medalu Noblowskiego przekazanej WOŚP przez Olgę Tokarczuk, laureatkę Nagrody Nobla w dziedzinie literatury. To pierwsza z trzech, przysługujących Noblistce, replik nagrody (aukcja trwa do 28 stycznia, link do licytacji –  tutaj.).

Ponadto, na aukcjach wspierających działania WOŚP można znaleźć takie perełki, jak wizyta w Pradze z Agnieszką Holland; wizyta na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu „Lejdis”, w którym grają Anna Dereszowska, Magdalena Różczka, Edyta Olszówka i Iza Kuna; turniej brydża z Renatą Dancewicz; spotkanie w westernowym stylu i lekcja jazdy konnej z Danielem Olbrychskim; plakat, który zwyciężył w konkursie Galeria Plakatu AMS pod hasłem „Zwierzę też człowiek” od Marcina Dorocińskiego.

Skarb dla koneserów – limitowaną kolekcję płyt Mozarta – wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Janusz Gajos. Wokalistka Roksana Węgiel przekazała na aukcję sukienkę, w której wystąpiła po raz pierwszy na deskach opolskiego amfiteatru, a Rafał Królikowski podwójne zaproszenie do Teatru 6. Piętro w Warszawie na spektakl „Piękna Lucynda”.

Fundacja Legalna Kultura 

Powyższe i wiele innych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stronie:  https://aukcje.wosp.org.pl/

Zapraszamy do licytacji wyjątkowych spotkań i przedmiotów, z których pieniądze przekazane zostaną na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

 

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie