Za miedzą

Odwiedź Gdynię na targach mieszkaniowych

Na targach swoje oferty prezentują deweloperzy, przedsiębiorstwa budowlane i przedstawiciele banków // fot. targimieszkaniowe.pl

Myślisz o kupnie mieszkania? Szukasz nieruchomości w ciekawej lokalizacji? W najbliższy weekend, 2 i 3 marca,  w Ergo Arenie odbędą się targi mieszkaniowe Nowy dom, Nowe mieszkanie. To okazja do tego, żeby w jednym miejscu, zapoznać się z propozycjami deweloperów, przedsiębiorstw budowlanych i przedstawicieli banków. Swoje stoisko na targach będzie miała również Gdynia.

Targi to kompleksowy przegląd ofert sprzedaży domów i mieszkań. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wśród propozycji są zarówno nowe nieruchomości, jak i te „z drugiej ręki”. Wystawcy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania odwiedzających. Będzie też możliwość uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Targom będzie też towarzyszył szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum.

Swoje oferty zaprezentuje blisko 100 wystawców. Staną tam stoiska trójmiejskich i ogólnopolskich firm deweloperskich, m.in.: Alfa Park, Activia, Allcon, BMC, City House, Dekapol, Eco Clasic, Inpro, PB Domesta, Moderna Holding, PB Górski, PB Kokoszki, Robyg, Semeko, TS Invest czy Marvipol Development. Swoje stoisko przygotuje także Urząd Miasta Gdyni. Będzie tam można dowiedzieć się więcej na temat nieruchomości Gminy Miasta Gdyni przeznaczonych do sprzedaży pod budownictwo jednorodzinne. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie www.investgdynia.pl. Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji zaprasza do odwiedzenia stoiska.

Ekspozycję wystawców dopełni program edukacyjny. Zainteresowani uczestnicy uzyskają wiedzę potrzebną do tego, aby bezpiecznie kupić własne M. Będą też mogli zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „uszyty na miarę”.

Targi Nowy dom, Nowe mieszkanie odbędą się 2 i 3 marca, w godz. 10.00-17.00 w Ergo Arenie. Wstęp bezpłatny.

Wydarzeniu towarzyszyć będą otwarte wykłady i warsztaty. Chętni mogą skorzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji na temat podatków, finansów czy aranżacji wnętrz. Poprowadzą je niezależni specjaliści. Dzięki nim odwiedzający wyjdą z targów z nową wiedzą i doświadczeniem. Pełny program wykładów jest dostępny tutaj.

W sobotę, 2 marca, o godz. 12.00, goście targów będą mogli wysłuchać debaty eksperckiej. Tematem rozmowy będą nowe mieszkania, które od dwóch lat drożeją we wszystkich aglomeracjach, ale liderem wzrostu cen w tym okresie było Trójmiasto. Eksperci zastanowią się, czy w 2019 roku ta sytuacja się zmieni. O tym, czym można liczyć na spadek cen dyskutować będą: Dariusz Radtke – dyrektor ds. marketingu i PR w firmie Dekpol oraz Kamil Estrop – kierownik ds. rozwoju Dom & House. Debatę poprowadzi Marek Wielgo, redaktor naczelny serwisu Muratorplus.pl.

Wszyscy goście targów otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych. To katalog prezentujący inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta. Zawiera dokładne informacje o lokalizacji inwestycji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, a także kontakt do biura sprzedaży oraz wizualizację budynku. Odwiedzający targi otrzymają również czasopisma o tematyce wnętrzarskiej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych.

Organizatorem targów jest Murator EXPO. Natomiast ich partnerem został Marvipol Development, który na targach zaprezentuje nową, apartamentową inwestycję: Dwie Motławy.

 Magdalena Czernek/UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Event motoryzacyjny i wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

Redakcja

W Potęgowie powstanie Akademia przedszkolaka

Redakcja

Ugoda w sprawie rozwiązania umowy na budowę fragmentu drogi na Pomorzu

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie