Image default
Biznes Ze Świata

O polsko-emirackiej współpracy

„Łączenie rynków rozwiniętych i rozwijających się poprzez bezpośrednie inwestycje zagraniczne” – to główny temat uroczystej gali, która przy okazji tegorocznych Dni Polsko-Emirackich odbyła się w Domu Dochodowym.

W całym cyklu wydarzeń ze specjalnymi gośćmi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich udział brali też przedstawiciele Gdyni.

Dni Polsko-Emirackie to kilkudniowe spotkanie międzynarodowe, które jest okazją do rzeczowej dyskusji na tematy łączące oba kraje, ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych.

W tym roku najpierw zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej gali w warszawskim Domu Dochodowym z udziałem posłów oraz przedstawicieli podmiotów rządowych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dzień później – w sobotę – odbyły się spotkania bilateralne z Biurem ds. Współpracy Międzynarodowej i z Krakowską Izbą Przemysłowo-Handlową.

W nich udział wzięli między innymi przedstawiciele Gdyni, Gdańska oraz Sopotu i kujawsko-pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

Gdynię na miejscu reprezentowała Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent miasta ds. gospodarki.

Dni Polsko-Emirackie zakończyły się w dniu Święta Niepodległości, 11 listopada.

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie