Image default
Biznes Ze Świata

O polsko-emirackiej współpracy

„Łączenie rynków rozwiniętych i rozwijających się poprzez bezpośrednie inwestycje zagraniczne” – to główny temat uroczystej gali, która przy okazji tegorocznych Dni Polsko-Emirackich odbyła się w Domu Dochodowym.

W całym cyklu wydarzeń ze specjalnymi gośćmi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich udział brali też przedstawiciele Gdyni.

Dni Polsko-Emirackie to kilkudniowe spotkanie międzynarodowe, które jest okazją do rzeczowej dyskusji na tematy łączące oba kraje, ze szczególnym uwzględnieniem spraw gospodarczych.

W tym roku najpierw zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej gali w warszawskim Domu Dochodowym z udziałem posłów oraz przedstawicieli podmiotów rządowych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, dzień później – w sobotę – odbyły się spotkania bilateralne z Biurem ds. Współpracy Międzynarodowej i z Krakowską Izbą Przemysłowo-Handlową.

W nich udział wzięli między innymi przedstawiciele Gdyni, Gdańska oraz Sopotu i kujawsko-pomorskiego urzędu marszałkowskiego.

Gdynię na miejscu reprezentowała Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent miasta ds. gospodarki.

Dni Polsko-Emirackie zakończyły się w dniu Święta Niepodległości, 11 listopada.

 

Powiązane tematycznie

Atrakcyjne działki na sprzedaż

Redakcja

Napięcia we wschodniej części Morza Śródziemnego

Redakcja

Brał łapówki za Karty Polaka

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie