materiały Gdynia.pl
Biznes Pomoc i wsparcie Redakcja poleca

Nowy falochron dla gastronomii

W związku z zamknięciem na dwa tygodnie działalności stacjonarnej lokali gastronomicznych prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podjął decyzję o zwolnieniu z czynszu najemców i dzierżawców lokali prowadzących swoje biznesy w tej branży.

Rząd zapowiedział, że od soboty, 24 października na dwa tygodnie – a zatem do 6 listopada – wstrzymana zostanie stacjonarna działalność lokali gastronomicznych. Restauracje będą mogły jednak świadczyć usługi na wynos lub na dowóz. W związku z tym prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podjął decyzję o wsparciu gdyńskich przedsiębiorców z branży gastronomicznej lub w niej działających.

– Wiele barów, kawiarni i restauracji działa w lokalach innych właścicieli niż miasto. Gorąco apeluje, by zdecydowali się na taki sam krok i pozwolili przetrwać gastronomikom!

– czytamy w obwieszczeniu Wojciecha Szczurka, prezydenta Gdyni.

O szczegółach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

fot. materiały Gdynia.pl

Autor: Redakcja portalu Gdynia.pl

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie