Z Gdyni

Nowa wizja nowego komendanta

Nowy szef, nowa wizja. Jak będzie działać Straż Miejska w Gdyni pod wodzą nowego komendanta? Strażnicy mają stawiać na bezpieczny ruch drogowy dla wszystkich jego uczestników, czuwać nad KLIMATycznym Centrum, rozwijać współpracę w dzielnicach i zapobiegać uzależnieniom. Pytamy Andrzeja Bienia, świeżo wybranego komendanta o jego plan na pracę miejskich mundurowych.


Do tej pory dbał o kwestie bezpieczeństwa w mieście jako pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. bezpieczeństwa i wieloletni radny zaangażowany w pracę związanych z tym tematem komisji. Posiada tytuł magistra na kierunku technicznym, a życiowych wartości uczył się w młodości jeszcze podczas przygody z harcerstwem, zostając później też instruktorem harcerskim. W ostatnich latach zawodowo zajmował się działalnością w branży nieruchomościowej i ubezpieczeniowej.

Teraz Andrzej Bień przygotowuje się do zupełnie nowych zawodowych wyzwań – jak informowaliśmy w środę, wygrał w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko komendanta Straży Miejskiej w Gdyni, przedstawiając najciekawszą koncepcję rozwoju tej służby na tle pozostałych kilku kandydatów. Pracę na nowym stanowisku rozpocznie najprawdopodobniej na początku kwietnia.

więcej na stronie miasta: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/nowa-wizja-nowego-komendanta,555244

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x