Za miedzą

Nowa wiceprezydent Sopotu

Prezydent Sopotu Jacek Karnowski powołał Magdalenę Czarzyńską-Jachim na stanowisko wiceprezydenta.

Swoją funkcję Magdalena Czarzyńska-Jachim obejmie od 4 listopada br. Główne obszary które będzie nadzorować nowa wiceprezydent to edukacja, pomoc społeczna i zdrowie, a także promocja, turystyka i komunikacja z mieszkańcami.

Magdalena Czarzyńska-Jachim jest związana z sopockim samorządem od 2006 roku. Przez minionych 9 lat pełniła funkcję naczelnika Biura Promocji i Komunikacji Społecznej. Wcześniej była dziennikarką „Dziennika Bałtyckiego”. Jest absolwentką Wydziału Historii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła też studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie a także podyplomowe Studium Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Agencja Rozwoju Regionalnego w Poznaniu). Była stypendystką rządu francuskiego w Montpellier i na Uniwersytecie Toulouse le Mirail w Tuluzie.
Jest członkiem zarządu Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, Stowarzyszenia „Pomorskie w Chinach” a także Członkiem Rady Sopockiej Organizacji Turystycznej. Biegle włada językami francuskim i angielskim. Lubi literaturę faktu, jest miłośniczką jazdy konnej, jeździ na nartach i żegluje.

fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

na podstawie: sopot.pl

C.M

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie