Marszałek Struk z pozytywnym wynikiem na COVID -19
koronawirus Za miedzą

Marszałek Struk z pozytywnym wynikiem na COVID -19

Stan zdrowia marszałka Mieczysława Struka jest dobry, mimo to został on decyzją Sanepidu przeniesiony do Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

W związku z potwierdzonym wynikiem badania dotyczącego koronawirusa u marszałka Mieczysława Struka  część pracowników UMWP poddano kwarantannie, a sam budynek urzędu przy ulicy Okopowej w poniedziałek 30 marca będzie nieczynny z powodu wykonywanej wewnątrz dekontaminacji.
Dzisiejsze wyniki badań WSSE potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnej osoby pracującej w urzędzie marszałkowskim.

 

Sanepid przekazał pracownikom urzędu informacje o nałożeniu na nich kwarantanny, mają obowiązek wraz z rodzinami przebywać we wskazanym przez siebie miejscu zamieszkania bez możliwości wychodzenia na zewnątrz.

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie