Kultura

„Lekko nie będzie”

Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza do Konsulatu Kultury (ul. Jana z Kolna 25) w niedzielę, 3 listopada o godzinie 16.00 i 19.00 na spektakl „Lekko nie będzie” w reżyserii Tomasza Sapryka.

„Nieco” większa różnica wieku w związku, czyli panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami. Stateczny wykładowca matematyki i rozwodnik Édouard romansuje ze swoją studentką Sarah, jego była żona Marion jest zakochana w młodszym partnerze, a córka Julie przedstawia rodzicom „troszkę starszego” narzeczonego Marco. Ten wąsaty „artysta” okazuje się prawdziwym lekkoduchem. Tak zaczyna się prawdziwa lawina omyłek i absurdalnych sytuacji, komplikacji i rozwiązań, które kierują uwagę wszystkich w stronę… elektryka – imigranta ze wschodu, na którego można zrzucić wszystkie winy.

Czas trwania: 120 min z przerwą
Wstęp biletowany.
Preferencje wiekowe: 15+

Powiązane tematycznie

VII Mini Przegląd Filmów Morskich

GDYNIA – KURTYNA 2019

Kultura i rozrywka

Srebro dla gdyński chóru „Razzle Dazzle”

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie