Z Gdyni

Lato ruszyło z Pogórza!

Mieszkańcy Pogórza i północnych dzielnic rozruszali lato w sobotni wieczór, fot. Michał Puszczewicz

Afromental, show Cezarego Pazury czy występ Kasi Malendy – to atrakcje, którymi Pogórze postanowiło w tym roku rozruszać lato! Sobota to piknik „Z Pogórza Lato Rusza”, który współorganizuje m.in. Rada Dzielnicy Pogórze. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek.

To powitanie lata, do którego mieszkańcy północnych dzielnic Gdyni już zdążyli się przyzwyczaić – wspólnie z gminą Kosakowo „Z Pogórza Lato Rusza”! W tym roku piknik z muzyką na żywo zorganizowano w sobotę, 15 czerwca.

Kilka godzin pozytywnych emocji pod gołym niebiem, na parkingu Galerii Szperk to tym razem m.in. występy znanych gwiazd – kabaret w wykonaniu Cezarego Pazury czy koncerty zespołu Afromental i Kasi Malendy, finalistki jednego z ogólnopolskich, muzycznych programów.

Impreza powstała dzięki dobrej współpracy kilku stron: gdyńskiej Rady Dzielnicy Pogórze, która jest współorganizatorem razem z gminą Kosakowo, Kosakowskim Centrum Kultury i Galerią Szperk, na której parkingu stanęła duża scena. Ponadto głównym sponsorem została Grupa Energa, a honorowy patronat objął prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek, który powitał wszystkich ze sceny.

W czasie wydarzenia kwestowano też na rzecz gdyńskiego Stowarzyszenia Hospicjum im. św.Wawrzyńca w Gdyni.

Piknik „Z Pogórza Lato Rusza 2019”, fot. Michał Puszczewicz

Piknik „Z Pogórza Lato Rusza 2019”, fot. Michał Puszczewicz

 

Autor: Kamil Złoch // UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Psie piękności na wybiegu

Redakcja

Świętojańska pod znakiem dobrej kuchni

Redakcja

Gdynianki zorganizowały kampanię przeciwko depresji

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie