Zacznijmy jeszcze raz - pokaz online
Kultura Z Gdyni

Kulturalny początek roku

Gdyńskie Centrum Kultury wystawia swoje hity w sieci. W styczniu można liczyć na solidną dawkę teatralnych wrażeń. Propozycje dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i najmłodsi widzowie.

Komedia „Zacznijmy jeszcze raz” w reżyserii Tomasza Sapryka, sztuka bardzo bliska polskiemu widzowi, a sam spektakl wypełniony uśmiechem, wiarą, nadzieją i miłością. Sztuka napisana przez Aleksandrę Wolf dla dwójki aktorów – Aldony Jankowskiej i Tomasza Sapryka.

Ona wciela się w opanowaną, kompetentną i przewidywalną terapeutkę. On gra nieopanowanego i nieprzewidywalnego pacjenta, który rujnuje swój związek małżeński. Na scenie rozgrywają pojedynek do ostatniej komediowej kropli krwi.

Pokazy online zaplanowano 15, 16 i 17 stycznia. Będą one dostępne od godz. 18.00 do godz. 23.59. Bilety online w cenie 25 złotych można nabyć na stronie internetowej gck.interticket.pl. Każdy, kto zakupi dostęp, otrzyma drogą mailową dedykowany link do spektaklu – na wybrany dzień.

Szczegółowe informacje można znaleźć na facebookowym profilu Gdyńskiego Centrum Kultury.


Z kolei na najmłodszych widzów i ich rodziców czeka bajka z morałem. Chodzi o spektakl „Marysia ma Rysia” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej. To historia o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie.

Marysia ma Rysia – spektakl online

Główna bohaterka – Marysia chce dostać w prezencie urodzinowym złotą rybkę. Jednak rodzice kupują jej glonojada Ryszarda. Jest on równie rozczarowany faktem, że trafił do Marysi, jak ona tym, że otrzymała go w prezencie. Rysio potrafi jednak w niewytłumaczalny sposób teleportować dziewczynkę w podwodną, kolorową toń swojego akwarium i walczy o jej przyjaźń.

Podczas przedstawienia można usłyszeć piosenki napisane specjalnie na potrzeby spektaklu, jak również popularne przeboje dla najmłodszych. Te ostatnie, to wykonane w nowych aranżacjach szlagiery tj.: „Jestem sobie przedszkolaczek”, „Stary niedźwiedź mocno śpi” czy „Jesteśmy jagódki”.

Pokazy online zaplanowano 15, 16 i 17 stycznia. Będą one dostępne od godz. 12.00 do godz. 18.00. Bilety online w cenie 15 złotych można nabyć na stronie internetowej gck.interticket.pl. Każdy, kto zakupi dostęp, otrzyma drogą mailową dedykowany link do spektaklu – na wybrany dzień.

Szczegółowe informacje można znaleźć na facebookowym profilu Gdyńskiego Centrum Kultury.

źródło: GCK 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x