Pomorski Urząd Wojewódzki / wikipedia / Yanek
koronawirus Za miedzą

Koronawirus w pomorskim Urzędzie Marszałkowskim

Kolejnych trzech pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku jest zakażonych koronawirusem,  choruje łącznie 7 urzędników i marszałek Mieczysław Struk.

Obecnie trwa ustalanie listy osób, które w ostatnim czasie miały bezpośredni kontakt z zakażonymi pracownikami. Dotychczas testy potwierdziły zakażenie wirusem u siedmiu urzędników oraz marszałka pomorskiego Mieczysława Struka. Kwarantanną objętych zostało 70 pracowników Urzędu Marszałkowskiego.

W woj. pomorskim na COVID-19 choruje łącznie 117 osób, z czego 15 jest hospitalizowanych, a 102 przebywają w izolacji domowej.

Najwięcej zakażeń potwierdzono w Gdańsku – 42; w powiecie wejherowskim – 33; w Gdyni – 11; w powiecie gdańskim – 9; w powiecie kartuskim – 6; po cztery w powiecie tczewskim i puckim, w powiecie nowodworskim – 3; w Słupsku – 2 oraz po jednym w powiecie kwidzyńskim, słupskim i w Sopocie.

 

 

 

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie