Biznes Na zdrowie

„Komunikacja bez barier” na targach Absolvent Talent Days!

„Komunikacja bez barier” na targach Absolvent Talent Days!

Absolvent Talent Days i Komunikacja bez barier czyli pierwsze w Polsce targi pracy i praktyk otwarte dla osób Głuchych

Absolvent Talent Days już od XI edycji jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. W tej edycji największe targi pracy i praktyk otwierają się również na osoby Głuche! Dzięki współpracy z trójmiejską firmą Sevenet S.A. podczas targów w Gdańsku, Łodzi i Poznaniu zostanie otworzona strefa „Komunikacja bez barier”, w której Głusi będą mogli porozmawiać z pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Komunikacja bez barier” –  to możliwe! Komunikowanie się z innymi jest sprawą podstawową i niezwykle ważną dla codziennego funkcjonowania. Poszukiwanie pracy, pierwszy kontakt z pracodawcą, czy rozmowa kwalifikacyjna mogą być jednak bardzo problematyczne dla osób Głuchych czy obcokrajowców – my mamy na to rozwiązanie! Dzięki współpracy firmy Sevenet S.A. z jej usługą „Komunikacją bez barier” z Absolvent Talent Days stworzymy strefę, w której osoba Głucha będzie mogła porozmawiać z Pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Będziemy w Gdańsku, Łodzi i Poznaniu!

Strefa „Komunikacji bez barier” będzie dostępna podczas targów Absolvent Talent Days w trzech miastach w Gdańsku (7 marca) , Łodzi (2 kwietnia) oraz w Poznaniu (10 kwietnia). Na targach Absolvent Talent Days w Gdańsku dostępne będzie również stoisko firmy Sevenet S.A., która w swojej ofercie posiada m.in. usługę „Komunikacja bez barier”. Na tym stoisku będzie można znaleźć również ciekawe oferty pracy z dziedzin IT oraz ICT.

Świat bez barier czyli rynek pracy widziany z perspektywy Głuchego oraz jego Pracodawcy

Podczas targów odbędzie się też warsztat „Jak porozmawiać z Głuchym na rozmowie rekrutacyjnej? O pracy z Głuchymi bez owijania w bawełnę”, w którym Karina Akseńczuk, kierownik zespołu Komunikacji bez barier i tłumaczka Polskiego Języka Migowego, oraz Michał Konwerski, Głuchy programista w Sevenet S.A., opowiedzą Wam jak wygląda rynek pracy widziany z dwóch perspektyw – Głuchego oraz jego pracodawcy. Wyjaśnią jak efektywnie się porozumiewać, jakich narzędzi do tego używać, na co uważać w codziennej komunikacji i dlaczego Głuchy pracownik, to dobry pracownik.

Razem stwórzmy świat bez barier! Widzimy się już 7 marca na ERGO Arenie w Trójmieście! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2WJ8gXK

mat. prasowe SEVENET S.A.

Powiązane tematycznie

Michał Guć Zasłużonym Honorowym Krwiodawcą

dr. Zdrówko

Wsparcie dla niosących pomoc

Redakcja

SM to nie wyrok

dr. Zdrówko

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

Euro wybory