Biznes Na zdrowie

„Komunikacja bez barier” na targach Absolvent Talent Days!

„Komunikacja bez barier” na targach Absolvent Talent Days!

Absolvent Talent Days i Komunikacja bez barier czyli pierwsze w Polsce targi pracy i praktyk otwarte dla osób Głuchych

Absolvent Talent Days już od XI edycji jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. W tej edycji największe targi pracy i praktyk otwierają się również na osoby Głuche! Dzięki współpracy z trójmiejską firmą Sevenet S.A. podczas targów w Gdańsku, Łodzi i Poznaniu zostanie otworzona strefa „Komunikacja bez barier”, w której Głusi będą mogli porozmawiać z pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Komunikacja bez barier” –  to możliwe! Komunikowanie się z innymi jest sprawą podstawową i niezwykle ważną dla codziennego funkcjonowania. Poszukiwanie pracy, pierwszy kontakt z pracodawcą, czy rozmowa kwalifikacyjna mogą być jednak bardzo problematyczne dla osób Głuchych czy obcokrajowców – my mamy na to rozwiązanie! Dzięki współpracy firmy Sevenet S.A. z jej usługą „Komunikacją bez barier” z Absolvent Talent Days stworzymy strefę, w której osoba Głucha będzie mogła porozmawiać z Pracodawcą wykorzystując najnowszą technologię tłumaczeń online.

Będziemy w Gdańsku, Łodzi i Poznaniu!

Strefa „Komunikacji bez barier” będzie dostępna podczas targów Absolvent Talent Days w trzech miastach w Gdańsku (7 marca) , Łodzi (2 kwietnia) oraz w Poznaniu (10 kwietnia). Na targach Absolvent Talent Days w Gdańsku dostępne będzie również stoisko firmy Sevenet S.A., która w swojej ofercie posiada m.in. usługę „Komunikacja bez barier”. Na tym stoisku będzie można znaleźć również ciekawe oferty pracy z dziedzin IT oraz ICT.

Świat bez barier czyli rynek pracy widziany z perspektywy Głuchego oraz jego Pracodawcy

Podczas targów odbędzie się też warsztat „Jak porozmawiać z Głuchym na rozmowie rekrutacyjnej? O pracy z Głuchymi bez owijania w bawełnę”, w którym Karina Akseńczuk, kierownik zespołu Komunikacji bez barier i tłumaczka Polskiego Języka Migowego, oraz Michał Konwerski, Głuchy programista w Sevenet S.A., opowiedzą Wam jak wygląda rynek pracy widziany z dwóch perspektyw – Głuchego oraz jego pracodawcy. Wyjaśnią jak efektywnie się porozumiewać, jakich narzędzi do tego używać, na co uważać w codziennej komunikacji i dlaczego Głuchy pracownik, to dobry pracownik.

Razem stwórzmy świat bez barier! Widzimy się już 7 marca na ERGO Arenie w Trójmieście! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2WJ8gXK

mat. prasowe SEVENET S.A.

Powiązane tematycznie

Gdynia na Expo Real w Monachium

Redakcja

„Koniczynka” dostosowana do specjalnych potrzeb dzieci

Redakcja

Gdyńskie mamy poznają tajniki biznesu

Redakcja

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie