Kino Letnie w Orłowie
Kultura Z Gdyni

Kino Letnie w Orłowie

10. sezon Kina Letniego na plaży w Gdyni Orłowie czas zacząć! Od 22 czerwca ponownie zainaugurujemy cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem. W magicznym otoczeniu mola, z widokiem na morze i przy szumie fal zaprezentowane zostaną wybitne filmy światowego formatu.

Kino Letnie w Orlowie to cykl wakacyjnych spotkań ze światowym kinem, organizowany corocznie w plenerze, na gdyńskiej plaży w Orłowie. Wieczorne pokazy poświęcone są najciekawszym filmom z ubiegłych lat, nagradzanym i wyróżnianym na największych filmowych festiwalach w Europie: Cannes, San Sebastian, Wenecji czy Berlinale. Wśród wyświetlanych tytułów panuje duża różnorodność- w harmonogramie znajdziemy zarówno wybitne kino autorskie, dramaty czy thrillery, jak i niebanalne komedie.

Ze względu na wyjątkowe okoliczności związane z trwająca epidemią, w tym roku pokazy nie odbędą się na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Gdyni. Zamiast tego, w okolicach wejścia nr 17 na plażę w Orłowie pojawią się wygodne krzesła i leżaki.

Szczegółowe informacje na temat harmonogramu kinowych seansówmożliwości zakupu biletów oraz dojazdu na miejsce wydarzenia znajdują się na stronie http://www.kinoletnie.info.

Autor: Paweł Jałoszewski / UM Gdyni

Powiązane tematycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x