Image default
Polityka

Kandydaci do Rady Miasta Gdyni

Gdynia liczy 226 241 mieszkańców, z czego 187 465 osób uprawnionych do glosowania w 118 obwodach. W wyborach do Rady Miasta kandyduje 202 osób na 29 mandatów.
Zarejestrowani kandydaci na prezydenta:  HORAŁA Marcin, KOWALCZUK Łukasz, STRZELCZYK Marcin, SZCZUREK Wojciech, ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Zygmunt.
Kandydaci na radnych Samorządności Wojciecha Szczurka – 38 kandydatów:

Okręg nr 1 (Babie Doły, Oksywie, Obłuże, Pogórze): 1. Marek Łucyk, 2. Jarosław Kłodziński, 3. Elżbieta Sierżęga, 4. Anna Czeran, 5. Danuta Krygier, 6. Magdalena Warmowska, 7. Łukasz Wyszyński, 8. Marika Domozych.

Okręg nr 2 (Cisowa, Pustki Cisowskie-Demptowo, Chylonia): 1. Bartosz Bartoszewicz, 2. Marcin Wołek, 3. Ewa Krym, 4. Tomasz Bobryk, 5. Barbara Wyka, 6. Janina Wasylka, 7. Grzegorz Taraszkiewicz.

Okręg nr 3 (Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino-Leśniczówka, Witomina-Radiostacja, Chwarzno-Wiczlino): 1. Marek Stępa, 2. Paweł Brutel, 3. Danuta Styk, 4. Zenon Roda, 5. Paweł Musiał, 6. Anna Myszka, 7. Ewa Dygaszewicz, 8. Jakub Ubych.

Okręg nr 4 (Śródmieście, Kamienna Góra, Redłowo, Orłowo): 1. Joanna Zielińska, 2. Maja Wagner, 3. Andrzej Bień, 4. Elżbieta Raczyńska, 5. Antoni Brzeski, 6. Elżbieta Szwedko, 7. Jakub Furkal.

Okręg nr 5 (Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Dąbrowa): 1. Michał Guć, 2. Beata Szadziul. 3. Stanisław Borski, 4. Sebastian Jędrzejewski, 5. Adam Skurat, 6. Dorota Twarowska, 7. Anna Szpajer, 8. Lechosław Dzierżak.

Kandydaci PiS do Rady Miasta Gdyni – 38 kandydatów:


Okręg nr 1: 1. Danuta Białooka-Kostenecka, 2. Mariusz Przybyszewski, 3. Sebastian Andruszyński, 4. Stanisław Przysucha, 5. Sylwia Mioduszewska, 6. M. Ochman, 7. Jarosław Krężel, 8. Michał Schroder

Okręg nr 2: 1. Marcin Bełbot, 2. Piotr Spychalski, 3. Kordian Kulaszewicz, 4. Grażyna Malarewicz, 5. Małgorzata Ploc, 6. Krystyna Kaczmarzyk, 7. Marcin Zmuda-Trzebiatowski

Okręg nr 3: 1. Paweł Stolarczyk, 2. Mariusz Hybiak, 3. Julita Krause, 4. Irena Siewert, 5. Wiesław Cichoracki, 6. Elżbieta Nowotna, 7. Mieczysław Robakowski, 8. Artur Beń

Okręg nr 4: 1. Dorota Płotka, 2. Maciej Grajewski, 3. Romana Wasilewska, 4. Tadeusz Arkuszewski, 5. Wiesław Wodyk, 6. Elżbieta Gończ, 7. Jacek Markowski.

Okręg nr 5: 1. Marek Dudziński, 2. Tomasz Kręcicki, 3. Marek Ziemian, 4. Janusz Długoński, 5. Tomasz Pawłowski, 6. Genowefa Skiba, 7. Krystyna Warczak, 8. Halina Szumańska.

Kandydaci na radnych Koalicji Obywatelskiej – 38 kandydatów:

Okręg nr 1: Krzysztof Chachulski, 2. Mirosława Król, 3. Damian Chmielewski, 4. Anna Kubiszyn, 5. Tadeusz Popko, 6. Bartkiewicz-Plaga Ewa, 7. Aneta Makowska-Bąbel, 8. Sebastian Krzewicki.

Okręg nr 2: 1. Mariola Śrubarczyk-Cichowska, 2. Marcin Miłek, 3. Grzegorz Dowgan, 4. Małgorzata Frelich, 5. Magdalena Jaroch-Lidzbarska, 6. Marcin Marczak, 7. Anna Zielińska.

Okręg nr 3: 1. Bogdan Krzyżankowski, 2. Stefan Benkowski, 3. Jolanta Arciszewska, 4. Zbigniew Byczyński, 5. Katarzyna Wróblewska, 6. Katarzyna Serement, 7. Zofia Gregor, 8. Sebastian Bednarski.

Okręg nr 4: 1. Tadeusz Szemiot, 2. Andrzej Filipowicz, 3. Beatrice Betlejewska, 4. Beata Szczepkowska, 5. Piotr Czapliński, 6. Krystyna Delmaczyńska, 7. Cezary Głowacki.

Okręg nr 5: Ireneusz Bekisz, 2. Irena Piotrowska, 3. Bogdan Grzybowski, 4. Gabriela Czapiewska, 5. Teresa Karbowska, 6. Beata Pająk, 7. Stanisław Wasilewski, 8. Ewa Torończak.

Kandydaci SLD do Rady Miasta Gdyni – 29 kandydatów:


Okręg nr 1: Michał Gajowy, 2. Dorota Ulicyn, 3. Michał Łukasik, 4. Magdalena Kosińska-Szulc, 5. Gerard Medyka

Okręg nr 2: 1. Krzysztof Burghart.

Okręg nr 3: 1. Aleksandra Prochna, 2. Janusz Walczak, 3. Edyta Sikora, 4. Bogdan Glaeser, 5. Jolanta Skowrońska, 6. Wojciech Szymanek.

Okręg nr 4: 1. Marcin Strzelczyk, 2. Kamila Riegel, 3. Bronisław Waśniewaki-Ciechorski, 4. Joanna Pasieka, 5. Bogdan Walczyński, 6. Milena Czarnota, 7. Grzegorz Baczul.

Okręg nr 5: 1. Iwona Sitkiewicz-Icha, 2. Borys Czyżewski, 3. Szymon Kalisz, 4. Angelika Toeplitz, 5. Michał Winnicki.

Kandydaci Wspólna Gdynia – 35 kandydatów:


Okręg nr 1: Aneta Kłos, 2. Ireneusz Trojanowicz, 3. Adam Osiński, 4. Wiktoria Janas, 5. Jacek Grzybek, 6. Oriana Damaszke, 7. Dariusz Sawicki.

Okręg nr 2: Katarzyna Data-Złoch, 2. Bartłomiej Jarzembiński, 3. Katarzyna Protasiuk, 4. Michał Skurzyński, 5. Daria Laskowska, 6. Aldona Malinowska, 7. Jakub Osiński.

Okręg nr 3: 1. Patryk Lenczewski, 2. Artur Badeński, 3. Małgorzata Balsewicz, 4. Przemysław Błędowski, 5. Dagmara Rejkowska, 6. Jacek Szoka, 7. Magdalena Górniak

Okręg nr 4: 1. Przemysław Barszczewski, 2. Małgorzata Żurawska, 3. Piotr Krawczyk, 4. Jędrzej Szerle, 5. Joanna Walder, 6. Daria Golińska, 7. Marek Gil.

Okręg nr 5: 1. Szymon Jaros, 2. Artur Kamiński, 3. Ewa Bajraszewska-Bartz, 4. Izabela Kuźmicz, 5. Jan Frąckowiak, 6. Alicja Jarzembińska, 7. Jarosław Czarny.

Kandydaci Marzę o Gdyni – 24 kandydatów:

Okręg nr.2: 1. Michał Kowalewski, 2. Magdalena Drywa, 3.  Paweł Papis, 4. Alicja Wojciechowska, 5. Jacek Szczykutowski, 6. Maria Sitnicka.

Okręg nr.3: 1. Lukasz Kowalczuk, 2. Magdalena Biodrowicz, 3. Marek Jagła, 4. Mirosława Lipert,  5. Jerzy Wólcicki, 6. Beata Jędrzejewska.

Okręg nr 4: 1. Jakub Żynis, 2. Malwina Jakóbczyk, 3. Michał Jędrzejewski, 4. Anna Niedźwiecka, 5. Stanisław Kowalewski, 6. Krystyna Tyszkiewicz.

Okręg nr.5: 1. Sławomir Januszewski, 2. Jarosław Zyguła, 3. Danuta Fajkowska, 4. Krystyna Kowalewska, 5. Marek Stenzel, 6. Bożena Szczykutowska

Powiązane tematycznie

SLD składa zawiadomienie do prokuratury ws. wiceministra Piebiaka

Homo Politicus

MINĄŁ LIPIEC 2019. Krótkie komentarze do wybranych wydarzeń tego miesiąca.

Janusz Beński

Kalendarz wyborczy

Homo Politicus

Dodaj komentarz

avatar
400
  Subscribe  
Powiadom o

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania serwisu, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch na portalu i prowadzić działania marketingowe. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuję Wyjaśnienie